ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kobieta wpadła pod koła toczącego się auta. Samochód wpadł do rzeki

11 miesięcy temu    26.06.2019
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Wielkopolska. Niecodzienne zdarzenie w powiecie krotoszyńskim. Mieszkanka Wielowsi zaparkowała Daewoo na posesji i wyszła z auta.

Jednak - co jest przedmiotem ustaleń policji – samochód mógł nie być dobrze zabezpieczony i zaczął toczyć się po pochyłej nawierzchni w stronę rzeki.

 

 

Kobieta najprawdopodobniej próbowała zatrzymać toczący się pojazd jednak przewróciła się, a samochód po niej przejechał.

Świadkowie wypadku wezwali służby ratunkowe.

 

- Do zdarzenia skierowano 2 zastępy JRG PSP i 1 zastęp OSP Benice. W momencie naszego przybycia ta pani została wydobyta spod auta przez członków rodziny – mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.


Samochód przednimi kołami znajdował się w rzece.

Strażacy udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i przekazali ją Zespołowi Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna.

 

- Po przeprowadzeniu badania przedmiotowego, podmiotowego i urazowego ratownicy medyczni i lekarz zastosowali medyczne czynności ratunkowe z uwagi na rozległe obrażenia poniesione przez poszkodowaną – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy ZRM-ów działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

Następnie mieszkanka Wielowsi została przewieziona do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej diagnostyki. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi policja.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.