ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolejna edycja Poznańskiego Biegu Po Nowe Życie

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    15.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. 2. edycja Poznańskiego Biegu Po Nowe Życie. Bieg na 5 km już na początku października.

 

 

 

 

W niedzielę (6 października) z Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola w Poznaniu wystartuje 2. edycja Poznańskiego Biegu Po Nowe życie.

 

- Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy w wyniku transplantacji otrzymali „nowe życie”, a także tych, dla których idea transplantacji jest ważna i którzy doceniają wartość dzielenia się swoimi narządami za życia i po śmierci - informują organizatorzy.

 

Bieg na około 5 km będzie miał charakter rekreac, dlatego wszyscy zawodnicy będą starali się biec w jednej zwartej grupie, której przewodził będzie gość specjalny - Szymon Ziółkowski. Poznański złoty medalista olimpijski w rzucie młotem (Sydney 2000 r.). Dodatkowo poprowadzi także rozgrzewkę.

 

Imprezę poprowadzi znany radiowiec Maciej Narożny.

Celem imprezy jest integrowanie środowisk osób po przeszczepach oraz popularyzacja biegania, jako element aktywności fizycznej, która ma wpływ na zdrowie.

Udział w biegu jest bezpłatny. Limit uczestników – 200 osób.

W ubiegłorocznej edycji imprezy udział wzięło prawie 70 biegaczy i uczestników z kijkami do nordic-walking.

Regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdziesz TUTAJ [KLIKNIJ] oraz TUTAJ.

 

Organizatorem imprezy jest Fundacja Rozwoju Medycyny i Zdrowia, Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz SOLUMED - Klinika Chirurgii Plastycznej i Flebologii w Poznaniu.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Karol inżynier fotograf Szlachcic
ponad rok temu 1
Pracownice sewsu pracowały fizycznie jak roboty na linii produkcyjnej a na rozmowach o prace opowiadają że były w sewsie menedżerami kierownikami i projektowały w sewsie mercedesy oraz inne super samochody
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji