ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty i ciężarówki

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    5.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KMP w Koninie

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Kolejny wypadek z udziałem jednośladu i samochodu ciężarowego. Wczoraj pisaliśmy o zdarzeniu z udziałem 19-letniego kierowcy [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ].

 

 

 

Wczoraj (4 czerwca) około godziny 5.00 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Boguszyce (powiat koniński). Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że 33-letni kierowca ciężarówki z naczepą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście, 61-letniemu mieszkańcowi gminy Topólka (województwo kujawsko-pomorskie).

 

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia na drodze. Małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym [KLIKNIJ]

 

 

- Motorowerzysta jechał drogą gminną łączącą Wierzbinek z Zaryniem, a kierowca ciężarówki drogą wewnętrzną kopalni, która w pewnym momencie przecinała drogę gminną. Dokładnie w tym miejscu kierowca ciężarówki powinien ustąpić pierwszeństwa 61-latkowi, czego nie zrobił. Policjantom 33-latek powiedział, że oślepiło go wschodzące słońce, które było nad drogą, z której nadjechał motorower. Po uderzeniu przez samochód ciężarowy, motorowerzysta został wepchnięty do rowu - relacjonuje podkom. Marcin Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

 

Niestety 61-latek poniósł śmierć na miejscu.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!