ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolizja. Cztery auta, trójka dzieci, dwie kobiety w ciąży

› Aktualności ponad rok temu    5.08.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Cztery samochody brały udział w kolizji, do której doszło popołudniu  w Krotoszynie. Było bardzo niebezpiecznie, bo w autach była trójka dzieci i dwie kobiety w ciąży. Ogółem poszkodowanych zostało osiem osób.

Do kolizji doszło na drodze krajowej nr 15 w pobliżu Zajazdu pod Szyszkami. - Jak wstępnie ustalono wszystkie pojazdy jechały od strony Zdun. W pewnym momencie jeden z kierowców zasygnalizował zamiar skrętu w lewo na stację paliw. Jadący za nim kierujący nie zdołali zahamować i pojazdy zaczęły kolejno na siebie najeżdżać – relacjononuje kierujący działaniem ratowniczym przedstawiciel PSP w Krotoszynie.

Na miejscu interweniowały 2 zastępy straży pożarnej z Krotoszyna, a także 2 karetki pogotowia. Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja. Ruch pozostałych pojazdów prowadzono wahadłowo.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!