ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koronawirus w Wielkopolsce: Dwa powiaty objęte z powrotem obostrzeniami

› Aktualności 4 miesiące temu    6.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Koronawirus Dwa powiaty w Wielkopolsce objęte z powrotem obostrzeniami.

 Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej minister zdrowia - Łukasz Szumowski zapowiedział, że w 19 powiatach powrócą obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Dotyczą one także dwóch powiatów z Wielkopolski. Mowa tutaj o powiecie ostrzeszowskim i kępińskim. Pierwszy z nich został czerwonym obszarem, a drugi żółtym.

 

 

Oznacza to, że osoby mieszkające na tych terenach, będą musiały wrócić do noszenia maseczek. Oprócz tego zamknięte zostaną kluby i dyskoteki, nie będą odbywać się imprezy masowe, a liczba osób w komunikacji miejskiej zostanie ograniczona. Dodatkowo w powiatach czerwonych zostaną zamknięte siłownie, a wesela i pogrzeby zostaną ograniczone do 50 osób. Z kolei w powiatach żółtych wesela i pogrzeby będą miały limit 100 osób.

 

ZOBACZ TAKŻE - Uczniowie od 1 września wrócą do szkół. Jak będzie wyglądać bezpieczeństwo sanitarne w szkołach?W powiecie ostrzeszowskim ilość zachorowań wynosi 461, a w powiecie kępińskim 127. Sytuacja będzie aktualizowana dwa razy w tygodniu i w zależności od ilości zakażeń ewentualne obostrzenia będą nakładane bądź luzowane.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monia.
godzinę temu 1
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monia89
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji