ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koronawirus w Wielkopolsce: Kolejne zakażenia. Mamy także dwa przypadki śmiertelne

› Aktualności 3 miesiące temu    12.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Koronawirus w Wielkopolsce: Kolejne zakażenia. Mamy także dwa przypadki śmiertelne.

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1


Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa. Niestety mamy 39 nowych zakażeń na terenie Wielkopolski. Pojawiły się także dwa przypadki śmiertelne.

 


Najwięcej zakażeń dzisiaj mamy na terenie powiatu poznańskiego (15). Oprócz tego kolejne zachorowania pojawiły się w powiatach ostrzeszowskim, ostrowskim, pleszewskim i kaliskim.

 Niestety mamy także dwa przypadki śmiertelne w naszym województwie. Ofiarami są 76-letni mężczyzna z powiatu konińskiego i 70-letnia kobieta z powiatu ostrowskiego. Obie osoby leżały wcześniej w szpitalu jednoimiennym na ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu.

 Od początku pandemii na terenie Wielkopolski odnotowano 4534 przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 1310 aktywnych i 210 śmiertelnych. 3014 osób wyzdrowiało. Najwięcej zachorowań jest w powiecie ostrzeszowskim - 519.

 


Ministerstwo Zdrowia cały czas przypomina o tym, żeby przestrzegać zaleceń, to znaczy zakładać maseczki w przestrzeniach publicznych, w których trudno o zachowania półtorametrowego odstępu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!