ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kradły kosmetyki i alkohol. Na jednej stacji paliw sześć razy

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    18.05.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Wobec 37-letniej kobiety i jej 34-letniej koleżanki jarocińska policja skierowała kilka wniosków do sądu o ich ukaranie.

 

 

 

Te kobiety na długo pozostaną w pamięci jarocińskich policjantów. Kompletnie nic nie robiły sobie z obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Urządzały na ulicy spotkania towarzyskie [ZOBACZ TUTAJ]Innym razem biesiadowały na skwerze i piły alkohol. Zostały też przyłapane na kradzieży alkoholu na jednej ze stacji paliw [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

W czwartek (14 maja) znów dały o sobie znać. Najpierw policjanci otrzymali informację, że w jednym ze sklepów przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie 37-letnia kobieta skradła perfumy o wartości 350 zł.

 

- Została ujęta przez ochronę sklepu, a towar wrócił do sprzedaży - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Dziadek właściciela schował to pod podłogą. Teraz wnuk dokonał odkrycia [FOTO] [KLIKNIJ]

 

Wobec 37-latki skierowany został wniosek o ukaranie do sądu.

 

- Potem ta sama sprawczyni w sklepie przy ul. Powstańców Wielkopolskich zrabowała wódkę o wartości 50 zł - informuje policjantka.

 

 

Później udała się do jednego z marketów i skradła jedno piwo. Również w czwartek na policję trafiły zawiadomienia o kradzieży piwa na jednej ze stacji paliw. Jej obsługa przejrzała monitoring po tym, jak zorientowano się, że zginął alkohol. 37-latka i 34-latka są podejrzewane o dokonanie sześciu kradzieży piwa.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.