ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Krychowiak otworzył salon mody w poznańskim "Żelazku"

› Aktualności 6 miesięcy temu    3.02.2020
Mariola Długaszek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum Polskiej Akademii Mody

Balamonte, drugi salon piłkarza ( jeden jest już w Warszawie), został otwart30 stycznia 2020, przy ulicy Krysiewicza 3A/26  w słynnym "Żelazku", znanej poznańskiej kamienicy. Wśród gości  byli m.in. Karolina Michalak (dyrektor Targów Mody Poznań), Beata Ruszkowska (prezydent Złotej Loży Polskiej Akademii Mody) i Stefan Kostecki (prezes PAM)

 

Asortyment przeznaczony jest dla tych poszukujących garniturów szytych na miarę, z włoskich i angielskich tkanin, ale także gotowych propozycji.

 

Dodatkowo salon oferuje koszule, skórzane buty i galanterię męską. Klimat retro, w którym utrzymane jest miejsce to kwintesencja elegancji i dobrego smaku, z którego słynie piłkarz. . Klasyczne drewniane meble, złocenia i jak na salon mody przystało - stylowe lustra dopełniają całości.

 

Partnerem biznesowym piłkarza jest wieloletni menadżer Vistuli- Marcin Roczniak. Na uszycie garnituru „na miarę” klient będzie czekał 3-4 tygodnie.

 

Ceny garniturów rozpoczynają się od 4 tys. zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!