ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Lech Poznań. Kolejorz może pomóc Warcie

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    4.09.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Głos Wielkopolski

Wielkopolska. Warta Poznań. Lech Poznań. Problemy finansowe poznańskiego klubu.

 

 

 

Klub piłkarski Warta Poznań znalazł się w trudnym położeniu. Pomimo tego, że zaszły zmiany właścicielskie, zespół potrzebuje wsparcia finansowego oraz organizacyjnego.

W takiej sytuacji pomocną dłoń może wyciągnąć Lech Poznań, który przy okazji mógłby pokazać wszystkim, że nie są mu obojętne losy innych drużyn z Poznania.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przechowywali tytoń bez akcyzy. Akcja pilskiej policji [KLIKNIJ TUTAJ]

 

- Może udałoby się rozegrać sparing z "Zielonymi", z którego dochód można by przekazać sąsiadowi z Dolnej Wildy, może udostępnić Warcie stadion na jeden czy dwa mecze. W tej kwestii dział marketingu Lecha Poznań ma olbrzymie pole do popisu - czytamy na portalu gloswielkopolski.pl
 

 

Takie zachowania są widoczne w innych krajach, gdzie wielkie kluby w różny sposób potrafią wspierać dawnych rywali, którym grozi wycofanie z rozgrywek.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Hoie
ponad rok temu 4
Pomimo tego, że zaszły zmiany właścicielskie, zespół potrzebuje wsparcia finansowego oraz organizacyjnego. https://happywheels24.com...
~ Anty Duda
ponad rok temu ocena: 100%  3
Ale kłamią! Zobaczcie stadion jest miejski w Poznaniu, a oni (Lech) nie chcą wpuścic na niego piłkarzy Warty! Warta musi rozgrywać swoje mecze mistrzowskie w... Grodzisku Wlkp.!, bo ich "Ogródek" przy Drodze Dębińskiej nie dostał licencji na rozgrywanie tam meczy w 1 lidze! W Krakowie nie ma tego problemu Garbarnia gra w 1 lidze na stadionie miejskim razem z ekstraklasową Wisłą Kraków! Tam ludzie sie potrafią dogadać tutaj nie! Nie wierzcie w to, ze Lech pomoże Warcie! To podłe kłamstwo!
~ jarock
ponad rok temu ocena: 100%  2
W Lechu się żle dzieje. Pieniądze przysłaniają tam wszystko. Moim zdaniem gdyby wyciągnęli rękę do Warty to sami by sobie pomogli , ocieplając swój wizerunek po fatalnym ostatnim sezonie.
~ jarociniak
ponad rok temu ocena: 100%  1
Dziady Rutkowscy szybciej by zabrali niz daliu.