ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Lekarz mógł zarazić pacjentów i personel szpitala w Pleszewie

› Aktualności 8 miesięcy temu    29.03.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Koronawirus w Wielkopolsce. Lekarz mógł zarazić COVID-19 pacjentów i personel szpitala w Pleszewie.


 

Jeden z lekarzy pracujących w pleszewskim szpitalu otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mężczyzna jest zatrudniony również w Kaliszu i prawdopodobnie  w tamtej placówce medycznej  się  zaraził wirusem COVID - 19.

 

 

Jak informuje portal zpleszewa.pl mężczyzna niedawno miał dyżur na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Pleszewie. W związku z tym 27 osób z personelu SOR-u, które miały styczność z lekarzem zostało poddanych kwarantannie. Teraz wszyscy czekają na wyniki pobranych od nich próbek.

 

 

W trakcie dyżuru zarażonego lekarza, na SOR przyjęto sześć osób. One również zostały poddane kwarantannie. 

 

 

ZOBACZ TEŻ - Zarażony 17-latek. Miał nietypowe objawy. [KLIKNIJ TUTAJ]

 

 

Wcześniej w Pleszewskim Centrum Medycznym  istniało podejrzenie, że personel oddziału kardiologicznego mógł zarazić się COVID-19 od jednego z pacjentów, który przebywał na tymże oddziale dwa tygodnie temu.

 

 

W związku z tym 17 osób zostało objętych kwarantanną, a także zostały pobrane od nich próbki  na obecność koronawirusa. Dzisiaj ukazały się wyniki, które u wszystkich osób okazały się ujemne.

 

Obezcnie pleszewski SOR pracuje w trybie awaryjnym. Zmniejszona została obsada personelu. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monia.
23 minuty temu 2
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://milepanie.pl/monia89...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Monia.
50 minut temu 1
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monia89
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji