ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Matka i syn kradli elektronarzędzia z marketów

miesiąc temu    26.11.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Rodzinna kradzież elektronarzędzi z marketu. Matce z synem grozi do 5 lat więzienia.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z pilskiej komendy zajmowali się sprawą serii kradzieży elektronarzędzi z marketu budowlanego. Zdarzenia miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a łupem padały głównie wiertarko-wkrętarki.

 

We wtorek (17 listopada) w ręce policjantów wpadł rodzinny duet, który był odpowiedzialny za kradzieże. Złodziejami okazała się być 46-letnia kobiet oraz jej 23-letni syn.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ponad 3 tys. litrów nielegalnego alkoholu i 300 tys. papierosów [KLIKNIJ]

 

 

- Zazwyczaj jedno z nich wychodziło na zewnętrzną część sklepu z wybranym łupem. Następnie był on przerzucany lub podawany przez płot, drugiej osobie czekającej przed marketem. Tym razem jednak na złodziei czekali kryminalni - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz.

 

Łączna wartość skradzionych narzędzi została wyceniona na ponad 3,5 tys. złotych. Zatrzymani usłyszeli 5 zarzutów kradzieży. Złodzieje tłumaczyli się trudna sytuacją materialną. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.