ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Meksykanie zatrzymani przez policję. Kierowca pijany. W busie 17 osób [ZDJĘCIA]

10 miesięcy temu    11.11.2019
Bartek Nawrocki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Środa Wlkp.

Wielkopolska. Policjanci nie dowierzali własnym oczom, kiedy z 9-osobowego wyszło… 17 osób. To Meksykanie pracujący w jednej z lokalnych firm. Kompletnie nieodpowiedzialnego kierowcę ujawnili dzisiaj rano - informuje portal jarocinska.pl 
 

 

Funkcjonariusze średzkiej drogówki zjeżdżali już na przerwę w ramach służby. W ostatnim momencie dostrzegli jadącego busa, którego zdecydowali się zatrzymać. Okazało się, że czujność ich nie zawiodła.

 

Czytaj również: Płomienie zajęły całą stodołę. 9 zastępów straży w akcji

 

 - Samochodem podróżowało 17  Meksykanów, a kierowca prowadził opla vivaro pod wpływem alkoholu. W jego organizmie stwierdzono 0,82 promila alkoholu. Pięć osób jechało w skrzyni ładunkowej pojazdu – mówi komisarz Marcin Puzicki, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

 

Ludzie siedzieli na taboretach i plastikowej bańce. Wszyscy pasażerowie zostali ukarani mandatami karnymi. Kierowca trafił do policyjnej izby zatrzymań. 

 

Mężczyznę skontrolowano na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ul. Niedziałkowskiego w Środzie Wielkopolskiej. Obcokrajowcy jechali do pracy na teren jednej z średzkich firm. Podróżowali z hotelu w miejscowoci Koszuty.Policja przypomina, że jazda na skrzyni ładunkowej w razie jakiegokolwiek zdarzenia kończy się tragicznie.  Kilka lat temu w Kotlinie dostawczy lublin zderzył się z ciężarówką. 10-osobowa ekipa budowlana wracała z Kalisza osobowo-dostawczym lublinem. 8 robotników podróżowało pod plandeką na skrzyni ładunkowej. Pięciu mężczyzn zginęło w wypadku.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Biznesmen z Pleszewa
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
byle tylko polakowi nie dać zarobić godnie, biznesmeni sprowadzą mexykanów i wietnamców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EMIGRACJA
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
NIE WIERZĘ !!! MEKSYKANIE LECĄ PÓL ŚWIATA BY PRACOWAĆ W POLSCE NA BUDOWIE ??? TO JAKIŚ ŻART ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Niestety PJA nie ma aż tylu, ukry to pijoki i nieroby, Hindusi jacyś tacy słabi to Meksyków ściągają do roboty. Przykro mi czasami, że jestem ze Środy. Miasto niby bogate i uprzemysłowione, ale Polaków coraz częściej zastępują uchodźcy. Połowa nowych mieszkań to ci z importu. Najlepsze, że mają na wszystko kasę.