ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Miała ponad 2 promile alkoholu, interweniował policjant po służbie

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    3.02.2020
Mariola Długaszek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie 29-latka kierująca Toyotą na terenie Kalisza. Została zatrzymana do kontroli przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego 30 stycznia br.

Informację o tym, że siedząca za kierownicą toyoty kobieta może być nietrzeźwa przekazał policjantom sierż. szt. Marcin Lejman, który w czasie wolnym od służby podróżował z rodziną.

 

Kaliski policjant jadąc z rodziną swoim samochodem zauważył, że kierowca jadącego przed nim pojazdu wykonuje nietypowe manewry. Siedząca za kierownicą kobieta ewidentnie nie mogła utrzymać prawidłowego toru jazdy. Jej samochód poruszał się od prawej krawędzi do osi jezdni.

Sierż. szt. Marcin Lejman nabrał podejrzeń, co do stanu trzeźwości kierowcy. Postanowił natychmiast interweniować. O całej sytuacji powiadomił będących na służbie policjantów z kaliskiej komendy, z którymi pozostawał cały czas w kontakcie telefonicznym.

Policjant informował jakimi ulicami przemieszcza się kierująca toyotą kobieta, aby ułatwić interwencję funkcjonariuszom z drogówki. Ostatecznie pojazd został zatrzymany na terenie Kalisza.

Badanie stanu trzeźwości kierującej toyotą 29-latki wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

O tym kiedy ponownie usiądzie za kierownicą, zdecyduje sąd.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara 2 lat więzienia.


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira
6 miesięcy temu 1
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji