ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Na Rynku wylądował śmigłowiec LPR. Co się stało? [WIDEO][FOTO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    6.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Dwie jednostki straży pożarnej a w drodze śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy wymaga mieszkaniec Krotoszyna - poinformował portal krotoszynska.pl. 

 

 

 

Najprawdopodobniej chodzi o nieprzytomnego mężczyznę, który znajduje się w jednej z kamienic na krotoszyńskim Rynku. Zobacz zdjęcia z akcji TUTAJ [KLIKNIJ]

 

- Zostaliśmy zadysponowani przez dyspozytornię medyczną w celu zabezpieczenia lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Strażacy uzyskali informację, że lądowanie odbędzie się w centrum miasta. 

- Uzyskaliśmy informację, że lądowanie będzie spowodowane tym, że w jednym z lokali na rynku znajduje się mężczyzna - przytomny, bez kontaktu - dodaje Tomasz Patryas.

 

Część strażaków udała się więc do poszkodowanego, by udzielić mu pierwszej pomocy, a pozostali wyznaczyli lądowisko przed krotoszyńskim ratuszem.

 

Pacjent - po przebadaniu przez lekarza LPR - został przetransportowany do specjalistycznej placówki medycznej. Podejrzewano u niego udar.

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.