ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Najpierw skonstruował broń, a potem groził, że zabije

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    6.07.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Najpierw własnoręcznie skonstruował broń. Potem groził nią rodzicom i siostrom. Straszył również spaleniem domu - poinformował portal jarocinska.pl. 

 

 W taki sposób znęcał się nad najbliższymi 23-latek z gminy Jarocin. Teraz będzie się tłumaczył przed jarocińskim sądem. Prokuratura skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Śledczy zgromadzili dowody, z których wynika, że mężczyzna nad rodzicami i siostrami znęcał się od 2018 roku.

 

 

- Groził im pozbawieniem życia, wymachując przy tym sporządzoną przez siebie własnoręcznie bronią białą. Kierował względem pokrzywdzonych groźby spalenia wspólnie zamieszkiwanej nieruchomości. Ustalono, że mężczyzna w dniu 29 stycznia tego roku w czasie jednej z awantur znęcał się nad kotem zadając mu świadomy ból i cierpienia w ten sposób, że chwycił zwierzę za ogon i wymachiwał nim w różne strony powodując cierpienie zwierzęcia - relacjonuje prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

CZYTAJ TAKŻE:   22-letni diler z ecstazy, marihuaną i amfetaminą. Grozi mu do 10 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

Po tym zdarzeniu prokuratura w Jarocinie wystąpiła z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

 

Sąd przychylił się do prośby prokuratury. Mężczyzna oczekuje w areszcie na wyznaczenie terminu rozprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.