ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nie żyje kierowca autokaru. Uderzył w słup oświetleniowy

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    22.04.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Czytelnik portalu gostynska.pl

Wielkopolska. Tragicznie zakończyła się próba reanimacji kierowcy autokaru, który zasłabł za kierownicą. Mężczyzna nie żyje.

 

 

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia na strefie przemysłowej w Czachorowie, koło Gostynia. Było już bardzo późno, bo tuż przed godziną 23.00, kiedy autobus PKS podjechał na przystanek przy jednym z funkcjonujących tam zakładów pracy - czytamy na portalu gostynska.pl.

 

Nagle kierujący autobusem PKS poczuł się źle, siedząc za kierownicą. Mężczyzna z powiatu gostyńskiego wręcz zasłabł, co skutkowało tym, że autokar uderzył w słupki ochronne stojące przy drodze a następnie w słup oświetleniowy i zatrzymał się na skarpie, niszcząc ogrodzenie.

 

CZYTAJ TAKŻE: Prokurator stawia zarzuty za podrzucenie psa do schroniska [KLIKNIJ]

 

Obserwujący to zdarzenie wezwali służby: policjantów z KPP w Gostyniu oraz zespół ratownictwa medycznego. Gdy funkcjonariusze dojechali do Czachorowa, na miejscu była już załoga pogotowia ratunkowego, która była  w trakcie prowadzenia resuscytacji krążeniowo oddechowej.

- Ratownicy medyczni reanimowali kierowcę. Próba uratowania życia trwała ponad 40 minut, niestety nie powiodła się - informuje Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego z KPP w Gostyniu.

Ostatecznie lekarz stwierdził zgon 57-letniego mężczyzny, a przyczyną śmierci był zawał.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.