ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Niezwykły koncert Reto i Borixon w Jarocinie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

› Kultura i Rozrywka› Foto 11 miesięcy temu    10.10.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Reto I Borixon zagrali niesamowity koncert w Jarocińskim Ośrodku Kulutry. Publiczność szalała.

 

 

 

Koncert odbył się w piątek, 04.10 w JOK-u. Młodzi ludzie szybko zapełnili sale, przychodząc dla swoich ulubionych artystów. Jako support wystąpił urodzony w 1999 roku raper ''Qry ''.

Qry jest on najmłodszym członkiem grupy Chillwagon. Mimo młodego wieku jego utwory na YouTube osiągają miliony wyświetleń.

 

 

 

Gwiazdami wieczoru byli wcześniej wspomnieni ReTo I Borixon. Reto, Igor Bujaczyk jest raperem pochodzącym z Piastowa, związany z wytwórnią NewBadLabel. Artysta współpracował z takimi raperami jak: Borixon, Sitek, Solar, Białas, Quebonafide, Bedoes, WSRH. W 2017 roku w plebistycie organizowanym przez OPEN-FM, został '' Raperem Roku 2017''. https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

Borixon, Tomasz Borycki jest polskim raperem i producentem muzycznym. Urodzony w 1977 roku w Kielcach raper od wielu lat tworzy na polskiej scenie rapowej. W 2018 roku założył grupę Chillwagon, która na każdym koncercie zapewnia setkom ludzi niesamowitą zabawę.

 

 

W piątkowy wieczór w JOKu każdy z wykonawców dał bardzo dobry występ. Od samego początku support nie dawał ani chwili wytchnienia. Porwał słuchaczy do wspólnej zabawy zapewniając im rozgrzewkę przed gwiazdami wieczoru. Po wejściu na scenę ReTo i Borixona cały JOK rozbrzmiał owacjami.

Część grupy Chillwagon zagrała swoje największe hity. Młodzi słuchacze śpiewali razem z nimi wszystkie teksty piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!