ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Organizatorzy Black Waves Fest na antenie Antyradia. Zobacz, kiedy!

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    7.10.2019
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Piotr Piotr "Makak" Szarłacki fot. Antyradio

Już w ta sobotę Black Waves Fest vol. 4 na scenie JOK Jarocin.

 

 

12 października ze sceny JOK Jarocin zabrzmią po raz czwarty ciężkie brzmienia Organizatorzy Black Waves Fest zapowiedzieli występ sześciu kapel: Rosk, Tarpan, Blaze Of Perdition, Planet Hell Thaw i Vishurddha.

 

 

W tym roku nastąpiło poszerzenie formuły imprezy, bowiem twórcy Black Waves Fest wprowadzili również imprezy okołofestiwalowe. Niewątpliwie ciekawą propozycją jest debata, która poprowadzi Krzysztof Wołodźko.

 

Zaskakuje już sam temat dyskusji – „Metal dla zgredów czy dla hipsterów, jak i goście, którzy wezmą w niej udział: Zofia Wielebna Fraś z Obscure Sphinx, Leszek Gnoiński, znakomity dziennikarz, autor książek muzycznych, twórca filmów dokumentalnych, Łukasz Orbitowski - pisarz, eseista, promotor metalu, Cyprian Łakomy, rock'n'rollowiec In Twilights Embrace. A do tego - last but not least - Krzysztof Prosiak Owedyk, twórca kultowego komiksu "Będziesz smażyć się w piekle". Warto więc skorzystać z propozycji organizatorów i zaplanować sobie czas w sobotę na godz. 16.00.

 

 

[Łukasz Orbitowski na Black Waves Fest vol. 4 - ZOBACZ WIDEO]

 

Kolejną propozycją jest wystawa prac Jacka Rosiaka – warszawskiego artysty, który specjalizuje się w grafice użytkowej, malarstwie i ilustracjach. W wolnych chwilach tworzy również teledyski oraz okładki na książki.

 

Nie zapomniano również o amatorach płyt winylowych. Zapowiedziano bowiem udział Poznańskiej Giełdy Fonograficznej. Zapewne każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

Organizacją Black Waves Fest zainteresował się Piotr "Makak" Szarłacki, autor kultowego programu na antenie Antyradia - „Makakofonia”/ „MakakArt”. Zaprosił więc organizatorów do swojej audycji, która prowadzi na żywo w każdy poniedziałek od godz. 22.00. W programie wezmą również udział Zosia „Wielebna” Fraś, Piotr Gruenpeter z zespołu Thaw oraz Mateusz Sworakowski i Mateusz Szymański z Rosk. O czym będą rozmawiać?

 

O tym dowiemy się już dzisiaj o godz. 22.00

 

Więcej: https://www.antyradio.pl/sluchaj/online/Antyradio-Makak.html - [KLIKNIJ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ JRM 1986
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jak już wam się nie będzie chciało robić tej imprezy to skontaktujcie się z Kaźmierczakiem on wejdzie we współpracę i położy to wydarzenie raz dwa....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji