ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do słuchania i pisania leśnej poezji

› Aktualności 6 miesięcy temu    18.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ośrodek Kultury Leśniej w Gołuchowie w czasie wakacji realizuje projekt edukacyjny „Leśne strofy na lato”, na który składają się publikacje podcastów z nagraniami wierszy czytanych przez aktorów Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu oraz konkurs poetycki.

 

Podcastów z wierszami autorstwa Władysława Dzięgały można słuchać na Facebooku oraz na stronie internetowej Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie 

Prezentowana poezja pochodzi z tomiku „Świat wokół mnie” wydanego nakładem Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

- Kontakt z przyrodą może być źródłem rozmaitych przeżyć. W lesie czujemy odprężenie, regenerujemy siły i choć intensywnie angażujemy tutaj wszystkie zmysły, nie czujemy zmęczenia. Pobyt w nim to ukojenie i natchnienie jednocześnie. Życzymy, aby wakacyjny kontakt z lasem stał się inspiracją. W organizowanym konkursie poetyckim przewidujemy atrakcyjne nagrody - informują przedstawiciele OKL w Gołuchowie.

Wiersze nadsyłać można do końca wakacji na adres Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.okl.lasy.gov.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!