ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Para włamywała się do piwnic. Grozi im do 10 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 dni temu    15.09.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. KPP we Wrześni

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni. Para złodziei razem włamywała się do piwnic. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Funkcjonariusze policji we wrześni otrzymali w ostatnim czasie kilka zgłoszeń w sprawie włamań do piwnic na terenie wrzesińskich osiedlu. Łupem złodziei padały przedmioty, które mogły im się potencjalnie „przydać” lub też nadawały się na sprzedaż.

Złodzieje kradli m.in. wkrętarki, żelazka, sprzęt wędkarski, opony, skrzynki narzędziowe, a także rowery czy fotele turystyczne. Łącznie zgłoszono 8 włamań do piwnic. Wartość strat oszacowano na 9250 złotych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus w szpitalu. Potwierdzono go u dwóch pacjentów. Jeden zmarł [KLIKNIJ]

 

Sprawcy wpadli 3 września podczas kontroli drogowej. Podczas zatrzymania policjanci zauważyli, że 36-latek kierujący Fordem C-max jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Razem z nim podróżowała 32-letnia mieszkanka Wrześni.

 

 

- Po zgromadzeniu całego materiału dowodowego zatrzymanym zostało postawionych 8 wspólnych zarzutów kradzieży z włamaniem. Dodatkowy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości otrzymał 36-letni wrześnianin. Parze, według obowiązujących przepisów grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak ta sprawa jest rozwojowa i nie wykluczamy zgłoszeń od kolejnych pokrzywdzonych - informuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

 

 

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.