ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pawlicki miażdży konkurencję. Historyczna frekwencja

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    16.11.2014
Bartek Nawrocki
komentarzy 272 ocen 89 / 73%
A A A
 fot. Piotr Ignasiak

Koniec głosowania. Lokale wyborcze zamknięte. Komisje rozpoczną teraz liczenie głosów.

Kto zwyciężył? Gdzie będzie druga tura? Kto będzie największym przegranym? Kto zostanie radnym, a kto będzie musiał pożegnać się z samorządem.

Jeszcze dzisiaj pierwsze wyniki i komentarze. Niebawem odwiedzimy sztaby z naszymi kamerami.

Na chwilę obecną jedno jest pewne i bardzo optymistyczne – frekwencja przekroczyła 50 procent.

ZOBACZ, JAK PRZEBIEGAŁY DZISIEJSZE WYBORY

[22.09]

Gdyby burmistrza wybierali tylko mieszkańcy okręgu w Mieszkowie, Adam Pawlicki wygrałby wybory w I turze z poparcie ponad 51 proc. wyborców. Drugi jest Stanisław Martuzalski z wynikiem 34,59. Trzecia – Katarzyna Szymkowiak 9,18 proc. Janusz Krawiec zdobył poparcie na poziomie 3,52 proc., a Jerzy Walczak 1,51 proc.

[22.23]

W okręgu w Łuszczanowie miażdżąca przewaga Adama Pawlickiego.

[22:39]

W pięciu okręgach zwyciężył Adam Pawlicki z ogromną przewagą. Uzyskał tam poparcie wynosi ponad 60 proc. głosujących. Stanisław Martuzalski uzyskał 29 proc. Pawlicki wygrał w Mieszkowie, na Tumidaju, Os. 1000-lecia, Wilkowyi i Witaszycach.

[22:49]

Radnymi będą kolejną kadencję w Jarocinie Józef Bauman i Ireneusz Lamprecht (ZJ).

[23:47]

Adam Pawlicki wygrywa w 13 z 14 okręgów z których mamy już dane. Prawdopodobnie zostanie burmistrzem Jarocina w I turze.

[23:53]

Radnymi zostaną Danuta Maćkowiak, Józef Bauman, Ireneusz Lamprecht, Jan Krakowiak, Maciej Śledzianowski, Rajmund Banaszyński, Paweł Adamkiewicz, Anna Piasecka (wszyscy Ziemia Jarocińska). Z PSL radnymi zostali Ryszard Kołodziej i Katarzyna Szymkowiak. PiS ma na razie 1 radną - Lidię Czechak.  

[00:07]

Mamy wyniki z 6 obwodów w Żerkowie. Do drugiej tury przejdą prawdopodobnie Jacek Jędraszczyk i Jacek Kmieć.

W sztabie Martuzalskiego nie świętowali:

 

 

Powody do radości miał Adam Pawlicki

 

 

[0.54]

Do rady wejdzie też prawdopodobnie Marek Tobolski i Andrzej Skrzypczak. Ziemia Jarocińska może mieć 12 osobowy, najmocniejszy w historii klub.

[1.20]

Z ostatniej chwili: Adam Pawlicki wygrał w 16 z 21 okręgów (brakuje jeszcze wyników z 4 okręgów). Stanisław Martuzalski był lepszy tylko w jednym okręgu. W szpitalu był remis. Wszystko wskazuje na to, że Pawlicki zostanie burmistrzem w pierwszej turze z blisko 55-procentowym poparciem.

 

[3.00]

Nieoficjalne wyniki po podliczeniu wszystkich głosów: Adam Pawlicki - 53,7%, Stanisław Martuzalski - 28%, Katarzyna Szymkowiak - 10,3%, Janusz Walczak 4,2%, Janusz Krawiec 3,9%. Ziemia Jarocińska zdobyła 15 z 21 mandatów w Radzie Miejskiej.

+ 65 głosów: 89 (73%) 24 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (273)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Piotr
ponad rok temu 273
https://rynekpierwotny.pl/s/no...
~ JARO
ponad rok temu ocena: 71%  272
DZIADKU WYGLĄDASZ SUPER NA FOTCE Z CÓRKĄ I WNUCZKĄ
~ Pippi Långstrump
ponad rok temu ocena: 86%  271
Tere fere...żadne miażdzące poparcie. TYLKO 26% uprawnionych do głosowania powiedziało 'tak' Pawlickiemu. Owszem...odstawił konkurencję, ale biorąc pod uwagę, że nie była to konkurencja zbyt wysokich lotów marny ten wynik. Na każde 100 mieszkańców Jarocina TYLKO 26 osób dało mu zielone światło!! To znaczy że przytłaczająca część naszej lokalnej populacji z jakichś powodów powiedziała NIE lub nie chciała w ogóle głosować - będą teraz pewnie uważnie obserwować i patrzeć nowemu burmistrzowi na rączunie ;)
~ notożółwik
ponad rok temu ocena: 44%  270
i copanie piotrowicz wkur...wił sie pan na komentarz meksicany i kazaqł usunąć? taki z pana panisko. panisko spada nisko. Pozwoli pan że zacytuje pańsie dzisiejszestwierdzenie w komentarzu, : od bohatera do zera. Panie piotrowiczma pan podpsaną umow z Panem Bogiemze pan zawsze bedziezdrowy, bogaty i wpływowy? życie daje to co daje. A pycha kroczy pred upadkiem, doświadczył tego pana ulubieniec nazywa się nie inaczej jak Kostka Mikolaj.Ile to potrzeba żeby być zerem? każdy może tego doświadczyć pan też. Proszę więc zapoznać się ze znaczeniem słowa pokora
~ salamandra
ponad rok temu ocena: 76%  269
Nie ma powodów żeby gratulować pawlickiemu, dorwał się do państwoej posadki i tyle. Gdyby nie wiedział jakie są ztego kokosy to tak by się pazurami nie trzymał tej kampanii. Robota w budowlance albo w drogownictwie nie przynosi takich kokosów i tam trzeba zapier...dalać. Dlatego przez ostatnie lata pawlicki i niektórzy z jego list nie poszedł popracować jak naiwni wybocy. Gazeta zachłystuje się zwycięstwem pawlickiego zamiast być obiektywną prasą. Dokopać Martuzalskiemu takie hasło przyświecało tym co wygrali i tym co nienawidzili Martuzalskiego tylko dlatego że pochodzi ze zwykłej rodziny, zgarnęłi wszystko jak pisze GJotka. Gdyby był z nauczycieli pewnie gazetka pisała by inaczej i kreowała by inny wizerunek. A że był /jest od rzeźników i w życiu normalnie pracował to juz można nim pogardzać. Głubi jarociniacy! głupia Gazeta !
~ byk
ponad rok temu ocena: 25%  268
Rodzina rzeźnika najlepiej co im wychodzi to posługiwanie się kosa.
~ ruuuusaaaa
ponad rok temu ocena: 43%  267
Widze takie dziecinne pisanie "Anielskich orszaków " i wypowiadanie się na ten temat w sposób chamski to jest to chore . Fakt nikt nie wie czy dobrze czy nie , że to Pan Adam został burmistrzem ,prędzej czy później się przekonamy najwyżej ludzie będą załowali tej decyzji jednak wydaje mi się ze nie . Osobiście nie mam nic ani do Pana Adama ani do Pana Martuzalskiego ... jestem pewna ze połowa osób która obraża tutaj tego czy tego nie była na głosowaniu a teraz się gorączkują . ;/ . AA i jeżeli Pan Martuzalski był dla Jarocina i chciał zadbać o nas i o nasze miasto to może to zrobić cały czas, może nam pomóc nie będą burmistrzem .
~ agnes
ponad rok temu ocena: 27%  266
Przestancie juz obrazac kogokolwiek.Pytania z kim jest na zdjeciu ,kto jest inteligentny a kto nie .Kazdy tylko potrafi opluwac cala kampania taka byla epitety ..opalony...skazany za... jedzie po kase itd JAROCINIANIE wybrali i musicie sie ztym pogodzic wybrali lepsze jutro i tyle 53% wybralo Adama bo mieli juz dosc tej obludy nagonki itd GRATULUJE ADMOWI
~ ooooooooooo
ponad rok temu ocena: 58%  265
Pawlicki miażdży konkurencję = Wolność i demokracja zabija inteligencję (Mario Vargas Llosa). Ten gatunek wymiera w Jarocinie, na co wskazują wyniki głosowania.
~ antyk
ponad rok temu ocena: 25%  264
Pytanie czym jest dla Ciebie inteligencja? To bardzo szerokie pojęcie, tylko głupek jest zawsze pewien wszystkiego na 100%. Czym jest dla Ciebie inteligencja? Rozumiem, że to ktoś przemielony przez wszystkie etapy szkolnictwa człowiek , ktoś kto wszystkie je ukończył, ma nie wiem jakiś tytuł i to jest dla Ciebie inteligencja? Dla mnie takie coś nie świadczy w zadnym stopniu o inteligencji. Szkoła ma inne prawa, niż życie. Nie zawsze osoby po szkołach radza sobie w życiu! Inteligencja to stopień dostosowania się do sytuacji i trochę tez trzymanie emocji na smyczy, czego Twoi wspaniali idole(SZAŁ,KOSTK,MARTU) nie potrafili. Sprawili sobie mało inteligentnym ruchem, strzał W KOSTKĘ!OT CO? Jak to sa inteligenci, to ja jestem kosmitą z zielonymi różkami.
~ Oraz
ponad rok temu ocena: 40%  263
twoja wypowiedź.
~ yosia
ponad rok temu ocena: 81%  262
Czy Pan Adam na zdjęciu jest z córkami?
~ s23
ponad rok temu ocena: 60%  261
z żoną i córka
~ dyzio
ponad rok temu ocena: 75%  260
Z córką i wnuczką:)
~ rybok
ponad rok temu ocena: 76%  259
To chyba nie ta z pałacu w Tarcach?????
~ Yoasiu
ponad rok temu ocena: 84%  258
Ależ oczywiście . Jedna jest jego a druga teścia.
~ Nicky
ponad rok temu ocena: 77%  257
Adamie Pawlicki nie zmarnuj mojego głosu bo Cię znajdę :-P
~ ona
ponad rok temu 256
Możesz już go szukać drogi panie Nicky. Po tym co robi z placówkami oświatowymi i ja chętnie go dopadnę!!
~ .
ponad rok temu ocena: 57%  255
Nie krzycz,unikaj mocno schłodzonego piwa i konsumuj surowe żółtka jajek a zachowasz zdrowie. Jeśli zachorujesz to poszukaj pomocy u lekarza specjalisty. :-P
~ patan
ponad rok temu ocena: 74%  254
To teraz p. Piotrowicz kiedy rekonesans bis do Norwegii z Pawlickim? I co teraz tam ustalicie, jaką strategię, żeby wych..ać biedotę PO raz kolejny.
~ ja
ponad rok temu ocena: 74%  253
rozwój iteratywny,rozwój prosty,rozwój złożony,rozwój człowieka,rozwój fizyczny,rozwój prenatalny,rozwój embrionalny,rozwój psychoruchowy,rozwój psychiczny,rozwój psychoseksualny,rozwój osobowy,rozwój emocjonalny,rozwój intelektualny,rozwój moralny,rozwój duchowy,rozwój gospodarczy,rozwój zrównoważony,rozwój zależny,rozwój osobniczy rozwój społeczny,rozwój technologiczny... KTORY ROZWOJ SIE PYTAM "panie burmistrzu"?? Zal, po prostu zal ;/
~ Rada
ponad rok temu ocena: 45%  252
rozpocznij od własnego
~ ania
ponad rok temu ocena: 70%  251
"dziewczyno z mojego liceum ze zdjęcia z tatusiem" - współczucia za te codzienne widoki starszego pana
~ aaaaaaaaa
ponad rok temu ocena: 10%  250
pokaż mi swojego faceta, a też Ci chętnie współczuje. Pan Adam wygląda bardzo młodo jak na swój wiek. Wygladaja jak rówieśnicy niemalże. Dajcie już spokój, zajmijcie sie własnymi sprawami o ile je w swoim nudnym życiu macie.
~ Senior
ponad rok temu ocena: 52%  249
dobrze wybrała - wybrała bowiem rozwój a nie stagnacje !
~ chińczyk
ponad rok temu ocena: 32%  248
Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI. Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.Niech Żyje BURMISTR
~ Adam
ponad rok temu ocena: 55%  247
Wezmę cię na zastępcę, Chińczyk, takie nowe otwarcie w gminie :-)))))
~ Nie platfusom i millerom
ponad rok temu ocena: 65%  246
Wszystko, ładnie, pięknie, ale jak widzę od groma wielu komuchów w stowarzyszeniu 'Ziemia Jarocińska' TO MAM MIESZANE ODCZUCIA. Skompromitowanych aparatczyków PZPR, SLD- przyjmować tak sobie od tak?!? No nie wiem czy te reformy wypalą Pawlickiemu widząc kim on się "obstawia", jakimiś dziwadłami skompromitowanymi i ich byłymi partiami.
~ Jeb*ka
ponad rok temu ocena: 82%  245
"Społeczeństwo", tak wybrało, jak wybrało, i trzeba to przyjąć do wiadomości, albo spierd**ać stąd. Na pewno korbol z JTBS-ów może być wyje**ny; pozostawienie go tam, to byłoby niezrozumiałe posunięcie ze strony Adama Pawlickiego. Korbol "kopał" pod nim niesamowicie i ta cała jeb**a PO.
~ jarociniak raz na kwartał
ponad rok temu ocena: 82%  244
Może wreszcie sędziowie zaczną przestrzegać prawa i "wypasione bryki" znikną z ul. Wrocławskiej i będą stały tam gdzie "bryki" pospólstwa.
~ Edzio
ponad rok temu ocena: 93%  243
Nie do wiary, a co tam, w sztabie Pawlickiego robi Szanowny POSEŁ KŁOSOWSKI?! Najpierw Twój Ruch, potem SLD czyli było nie było Kostka (a jak Kostka to Martuzal), a teraz pojawia się jak Don Pedro w sztabie ZJ? Ten to już ma tak kompas moralny rozjechany, że niedługo do własnego domu nie trafi.
~ Bambaryła z TR.
ponad rok temu ocena: 83%  242
Poszedł się upokorzyć i Pawlicki go... przyjął. Normalnie szok!!!
~ -----------------------
ponad rok temu ocena: 65%  241
Drodzy hejterzy, Martuzalski już wam nie zapłaci !
~ Azereusz
ponad rok temu ocena: 0%  240
doooobreeeeeee
~ tom
ponad rok temu ocena: 57%  239
ludzie w co wy wierzycie przecież jaki burmistrz by nie był to nie chodzi o miasto tylko o kasę patrz o pensję
~ MEGA INFO
ponad rok temu ocena: 100%  238
COŚ BARDZO DŁUGO POJAWIAŁ SIĘ TEN NEWS Z 3 GODZINY DOTARŁ DO NAS O 8.
~ niekarany
ponad rok temu ocena: 69%  237
Nie rozumiem jak ktoś karany może zostać burmistrzem .To dla mnie nie pojęte . Ja nawet jak chciałem pracować w firmie ubezpieczeniowej to potrzebowałem zaświadczenie z sądu o nie karalności... coś tu jest nie tak...
~ r
ponad rok temu ocena: 0%  236
K... SOCJOLOG, wyrok nie jest na wiecznośc, minął i po sprawie. Jednak wy drażycie i nigd nie wybaczacie, jestescie typem LUDZI BEZ PRZEBACZENIA, jednym słowem nieludzccy
~ baba.
ponad rok temu ocena: 20%  235
Miły. yło pokazane zaświadczenie o niekaralności naszego Burmistrza.Proszę o spokój i czytaj dokładnie .
~ to ja
ponad rok temu ocena: 80%  234
dlaczego większość nas wybiera złych ludzi??? i w dodatku nie żyjących według naszej religii??? bałagan w domu=bałagan w pracy !!! 15 lat w tył i jakby to się nazywało ? dziadunio hihi
~ lewus
ponad rok temu ocena: 47%  233
A gdzie pisze w jakimkolwiek rejestrze skazanych, że Pawlicki był karany? Kiedy? Ja sobie nieprzypominam.
~ Porażka boli?
ponad rok temu ocena: 67%  232
Niekarany socjologu , już jest po wszystkim !.Nie zauważyłeś? Pora się ogarnąć, a nie jedynie potraficie judzić i w kółko te same bzdety powtarzać. Nie wiesz co robić dalej ? Zamilknij i do obierania cebuli!
~ socjolog
ponad rok temu ocena: 59%  231
A wszyscy mówią, że Polacy tą mądry naród......, a wygrywa skazany prawomocnym wyrokiem, ciekawe dlaczego tak zagłosował ten "mądry" naród.......
~ Bla,
ponad rok temu ocena: 67%  230
bla, bla, bla....
~ Zawiedziony
ponad rok temu ocena: 95%  229
Największym przegranym tych wyborów jest portal Jarocinska.pl, który w najważniejszym momencie czyli wczoraj o 21.00 wziął i sobie padł. Wcześniej była notka, że portal przeżywa oblężenie, bo jednorazowo jest na stronie 300 osób. Wy sobie kpicie? 300 osób? Gdzie samo tylko miasto Jarocin liczy 26,000 osób, a powiat prawie 70,000 osób. Więc osób potencjalnie zainteresowanych wynikiem wyborów mogło być (odliczając dzieci, osoby w podeszłym wieku, chore i na wyjazdach) z 25,000. Wam weszło 300 osób i serwer padł. A siedzibę macie tak wypierdoloną, że bez kija nie podchodź.
~ lübow
ponad rok temu ocena: 100%  228
Na pewno portal GJ jest o wiele gorszy niż poprzednie. Jest niby dużo materiału, ale wszystko rozpier*dolone po kątach, mało czytelne, i... niestety dalej cenzurowane. Liczyłem na mozliwość dodawania wielu funkcji w poście, a jest zdecydowanie gorzej niż było, o wiele gorzej. Wczoraj kompletnie na ich stronę nie można było w ogóle wejść, tak muliło. Jeżeli tak ma wyglądać ta nowość z waszej strony, to lepiej bawcie się w klocki, a nie w prowadzenie witryny, notabene bardzo upolitycznionej, właśnie nie nieżależnej. Kreujecie się demokratycznym przekaźnikiem wydarzeń, a w efekcie wychodzi z tego WIELKA LIPA, FIKCJA, NULL, ZIRO, NIC!!! Tak się nierobi WITRYNY na poważnie, bo trąci to cały czas wielką amatorszczyzną, upartą głupotą, sobiepaństwem, wodolejstwem, zwykłym chamskim dziadostwem. Wielu ludzi musiało wczoraj o 21°° odejść od kompa z gów**m; jak ma to o to chodzić to ja pier**lę taki portal samouwielbiający się, nierzetelny, nic niewnoszący do życia lokalnej społeczności.
~ informer
ponad rok temu ocena: 83%  227
Dokładnie, ktoś dał du.. i to bardzo
~ socjolog
ponad rok temu ocena: 64%  226
A wszyscy mówią, że Polacy tą mądry naród......, a wygrywa skazany prawomocnym wyrokiem, ciekawe dlaczego tak zagłosował ten "mądry" naród.......
~ tryk
ponad rok temu ocena: 46%  225
Nie ma głupszego "narodu" w Europie jak polactwo, a może i w całym świecie. Polactwo jest wszędzie nielubiane i bite w dupę niemiłosiernie. I tak będzie dalej.
~ Gorycz porażki?
ponad rok temu ocena: 75%  224
Niekarany socjologu , już jest po wszystkim !.Nie zauważyłeś? Pora się ogarnąć, a nie jedynie potraficie judzić i w kółko te same bzdety powtarzać. Nie wiesz co robić dalej ? Zamilknij i do obierania cebuli!
~ realista
ponad rok temu ocena: 71%  223
Do marzenie ... Będzie tak samo jak było ... tylko że "na bogato" Ale hasło fajne...:-)
~ brawo
ponad rok temu ocena: 67%  222
ładnie pokazali gdzie miejsce rospierduchy i kolczyka.Teraz będą się zajmować tylko jak załatwić nowy wyrok adamowi
~ bah
ponad rok temu ocena: 100%  221
Dlaczego tutaj się nic nie dzieje ? W przeciwieństwie do innych miejskich portali ? Prezes wywalił informatyków za ten bałagan po 21.00 ?
~ jaja sobie robią, tylko z kogo? wyglada, że z nas szaraków. A ch. im mrdy lizał.
ponad rok temu ocena: 60%  220
Za ten chlew co nam raczyli "sprezentować", to lepiej, żeby tego słabiutkiego portalu nie było.
~ ha-ha
ponad rok temu ocena: 100%  219
Czekamy na spełnieni obietnic przez ZJ bo mają burmistrza i większość w radzie, czyli nie będzie można mówić że to oni. Za 4 lata Jarocin będzie miejscem mlekiem i miodem płynącym „rozwój”
~ Rozlicz
ponad rok temu ocena: 73%  218
Rozlicz najpierw z obietnic dotychczasową ekię: obsadzanie spółek ludźmi spaoza Jarocina, wydawanie gazetki JAROCINFO, wywalony prawie milon złotych na przypudrowanie syfa jakim jest stary budynek PKS... Mam wyliczać dalej?
~ e tam,
ponad rok temu ocena: 71%  217
prorok jaki cy cuś?
~ STAN
ponad rok temu ocena: 53%  216
Teraz zobaczysz jak wygląda "rozwój" w wykonaniu "managera z wizją" trzymaj się lepiej za portfel. POzdrawiam
~ MYLA
ponad rok temu ocena: 56%  215
WRESZCIE KONKRETNY BURMISTRZ Z CHARYZMĄ I WIZJĄ DALSZEGO ROZWOJU MIASTA A NIE BILBORDOWY PIERDOŁA . JAROCIN WITA CIE BURMISTRZU ADAMIE PAWLICKI PODSTEPNIE ODSUNIETY OD WŁADZY
~ hi
ponad rok temu ocena: 75%  214
No to mamy 100,1% !!! w Jarocinie wszystko jest możliwe :)
~ ania
ponad rok temu ocena: 56%  213
Mam nadzieje,że Adam odwdzieczy się i Mieszków zyska!!!!!!
~ ania
ponad rok temu ocena: 67%  212
Idiotą to jesteś Ty!!!!!!
~ prezes
ponad rok temu ocena: 56%  211
"Doświadczenie biznesowe" to pan Adam ma, (widać to na przykładzie KANBUDU i przetargów za jego kadencji), teraz zobaczymy jak się pan Adam odwdzięczy za wyrok, ha ha ...... Dobrze że nie płacę podatków w tej gminie....
~ marzenie
ponad rok temu ocena: 59%  210
Adam Pawlicki zwyciężył w 19-stu okręgach z 21, a więc bądźmy realistami . Cała gmina zasługuje na zmiany, na rozwój! Panie Burmistrzu ,potrzeba tylko i aż - nowych miejsc pracy! Wierzę,że Pan mając doświadczenia biznesowe tego dokona -czego nam wszystkim i Panu życzę,a reszta nakręci się sama.
~ Adaś z Kadziaka
ponad rok temu ocena: 52%  209
Zbuduje wam jakąś małą dróżkę, ale dopiero jak sprzedam jakąś spółkę i na tym zarobię. Idioci
~ Skazany ZA KANBUD
ponad rok temu ocena: 50%  208
No to teraz się zacznie kręcenie lodów, (w podobnym stylu co z KANBUDEM). Ludzie którzy głosowali na SKAZANEGO nie powinni teraz narzekać, jedziemy po kasę .....
~ miotła pozamiatała kolczyka
ponad rok temu ocena: 75%  207
prezesiki pora pakować graty z biurek i wracać do swoich gmin
~ ZJ
ponad rok temu ocena: 65%  206
Wrócą ustawione przetargi aby wyprowadzić pieniądze z gminy, zbudują na kolejne markety bo w tym Pan A.P był dobry. Przez pierwsze dwa nie będą nic robić i tylko tłumaczyć że sprzątają po poprzednikach. Skoro już wygrali niech Pan Adam Pawlicki przedstawi swojego inwestora który ma budować w strefie ekonomiczne miejsca pracy.
~ ZJ
ponad rok temu ocena: 75%  205
A skąd ZJ miała pieniądze na całoroczne imprezy, pikniki, książki za darmo rozdawali. Pozostało za dobrych lat 2002-2009 dla ZJ
~ spaniol
ponad rok temu ocena: 69%  204
Nie jestem fanem Adama ale POwiedz co robił Stachu ??? Ile kasy wydał aby POgrążyć Adama ???
~ AP
ponad rok temu ocena: 63%  203
NO! To teraz można żyć, zrobimy sobie kilka przekrętów i się kupi nową Audicę ;)
~ Klient sklepu w Kadziaku
ponad rok temu ocena: 67%  202
Fiat mnie już wkurw..... !!!
~ raf000
ponad rok temu ocena: 50%  201
nie wiadomo czy cię żałować czy leczyć
~ raf000
ponad rok temu ocena: 33%  200
nie wiadomo czy cię żałować czy leczyć
~ ALE BIDA
ponad rok temu ocena: 69%  199
PO PRZEGRANEJ ZACZNIECIE OKRADAĆ SPOSOBEM ,,NA WNUCZKA" ODEJDŹCIE Z HONOREM ! I DO OBIERANIA CEBULI !
~ ksaw
ponad rok temu ocena: 75%  198
ciekawe co zrobi teraz nowy burmistrz z pracownikiem ZGO a zarazem kandydatem do rady który roznosił nielegalne gazetki.
~ aaa
ponad rok temu ocena: 40%  197
skoro wszystko było prawda to czemu nikt sie pod tym nie podpisał?
~ SKAZANY ZA KANBUD
ponad rok temu ocena: 71%  196
nie bardzo rozumiem dla czego go karać, przecież jeszcze sąd go nie skazał, a w gazetce była sama prawda, tylko nie kompletna
~ Bez wyobraźni
ponad rok temu ocena: 88%  195
Pwenie da mu podwyżkę. Co za głupie pytanie. Chłopak nie ma przyszłości w Jarocinie. Zrobił z siebie pośmiewisko totalne. Pisarz, ale jak widać pozbawiony wyobraźni.
~ PRZECZUCIE MAM,ŻE
ponad rok temu ocena: 80%  194
WYŚLE GO NA GRZYBY
~ hehe
ponad rok temu ocena: 71%  193
do oczyszczalni ścieków gówna mieszać w kotle
~ jarek
ponad rok temu ocena: 45%  192
Śledzianowski radnym z 1000-lecia - ale lipa....po raz kolejny osiedle bez konkretnego radnego....
~ rodzinka szpitalna
ponad rok temu ocena: 64%  191
Noooo już nie mogę sie doczekać na prywatyzację Szpitala.Pozostanie wyjechać...
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 67%  190
DO TUMIDAJ - PISZ IMIENNIE BO NIE CAŁY TUMIDAJ ZA ADAMEM !!!!! WIĘC PROSZĘ PODPISYWAĆ SIĘ ZA SIEBIE. DZIĘKUJĘ
~ Zbyszek
ponad rok temu ocena: 53%  189
Brawo Panie Adamie. Gratuluję. Cieszę się, wyeliminował Pan tych niekompetentnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ sąsiad
ponad rok temu ocena: 0%  188
Odwiedź lekarza, ja nie pomogę....
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 71%  187
do 4/30 nie doczekaliśmy się aktualizacji i ostatecznych wyników i teraz też nie ma 7/52??? czyż by coś poszło nie tak na końcu?nie pomyśli .....???
~ http://wlkp24.info/aktualnosci/9870,jarocin-pawlicki-prowadzi-aktualizacja-.html
ponad rok temu ocena: 100%  186
ZA INFO 24 godzina 3:43 Nieoficjalne wyniki głosowania we wszystkich, 21 okręgach: Adam Pawlicki 53,67%, Stanisław Martuzalski 27,97%, Katarzyna Szymkowiak 10,27%, Jerzy Walczak 4,21%, Janusz Krawiec 3,88%. NIE POSZŁO WAM PO MYŚLI OD POCZĄTKU DO KOŃCA!!!
~ kov
ponad rok temu ocena: 100%  185
gdzie aktualizacje?? godzina 3:43 Nieoficjalne wyniki głosowania we wszystkich, 21 okręgach: Adam Pawlicki 53,67%, Stanisław Martuzalski 27,97%, Katarzyna Szymkowiak 10,27%, Jerzy Walczak 4,21%, Janusz Krawiec 3,88%.
~ Wacława
ponad rok temu ocena: 70%  184
Teraz Stasiu będzie juz tylko "mężem swojej zony" - to przykre
~ Waldziu
ponad rok temu ocena: 69%  183
Odejdz Martuzalski - Jarociniacy maja cie juz dośc . Idz chłopie juz na rente
~ ła, ha, ha, ha, ha, ha... doic ile wlezie, jak dają k., to biorę ha, ha, ha, ha, haaaa
ponad rok temu ocena: 100%  182
wiem, że pobierał rentę sm na... kręgosłup!! Nie wierzę, żeby oddał ją tak bez wystrzału; myślę, że pobiera ją... nadal, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha
~ klubowicz
ponad rok temu ocena: 55%  181
Scianke nad kinem trzeba zlikwidować - bo tam fajna kawiarenka byla
~ ant
ponad rok temu ocena: 52%  180
Brawo Jarociniacy! Wybraliście ROZWÓJ polskiej siatki przestępczej. Gratulacje :)
~ Ojciec chrzestny
ponad rok temu ocena: 43%  179
Teraz będzie rządził klan Pawlickich.......
~ Jarocin - OK
ponad rok temu ocena: 56%  178
Rządy klanów Kostki oraz Martuzalskich własnie sie skończyły ! Wybory przywróciły mi wiare w madrosć Jarociniakow. Koniec z zawlaszczaniem sukcesów poprzedników. WYBRALIŚMY ROZWOJ - a nie czcze gadanie o rozwoju
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 80%  177
Siatka dopiero ponownie wchodzi
~ wszechwiedzacy
ponad rok temu ocena: 67%  176
Za cztery lata szpital bedzie prywatny, bedzie tez dodatkowy lacznik obwodnicy ktory bedzie wychodzil na wysokosci Orlen przy wjezdzie od Poznania.
~ grobson
ponad rok temu ocena: 50%  175
za wczsu wywal mopsika bo on ci robi koło trąby!!!!!!!!
~ TUMIDAJ
ponad rok temu ocena: 48%  174
ADAM TUMIDAJ Z TOBĄ TAK TRZYMAĆ
~ kaziu z Tumidaja
ponad rok temu ocena: 78%  173
Nawet MMA nie pomoglo
~ urzędnik
ponad rok temu ocena: 60%  172
Konieczny bedzie gruntowny AUDYT - bo wiele spraw śmierdzi na kilometr
~ Daniel
ponad rok temu ocena: 47%  171
Jak nie miałem pracy. Jarocinie tak nie będę miał, także mnie te zmieniające się świnie przy korycie niewiele interesują. Właśnie dlatego nie byłem na wyborach. Wygranymi, przegranymi są tylko kandydaci. Mieszkańcy pod KAŻDĄ władzą. są w tym mieście przegrani.
~ MIAŁEŚ ZŁOTY RÓG
ponad rok temu ocena: 84%  170
NIE GŁOSOWAŁEŚ! - TO TERAZ SIEDŹ DZIADU CICHO!
~ Ona
ponad rok temu ocena: 78%  169
Ekologiczne torby na zakupy nie pomogły....Pewnie przez to, że dostaliśmy je puste ( a to dawało do myślenia) poszli z torbami....
~ Stanisław M.
ponad rok temu ocena: 74%  168
Dziękuję za głosy wyborcom i wracam do warzywniaka.
~ ŚMIERĆ KUR*OM z PO.
ponad rok temu ocena: 80%  167
Cielak powinien ją wyj*bać bez mrugnięcia okiem i tego cwela z Hali Targowej- w tym wypadku decyduje, w tym, w obu, Pan BURMISTRZ ADAM PAWLICKI.
~ Myla
ponad rok temu ocena: 75%  166
Odejdzie zapewne Rybacka i synek mamuni z Hali Targowej i wielu , wielu innych oportunistuw co to każdej władzy dupe miodem smaruja i z kwieciem podlatuja - a za plecami smaruja sadzą
~ ..słaby popyt
ponad rok temu ocena: 56%  165
Łoj, joj ... a to bedzie bolało ...
~ fredek
ponad rok temu ocena: 47%  164
do mamusi tam gdzie twoje miejsce
~ jurek545@op.pl
ponad rok temu ocena: 91%  163
Do Mikołaja Kostki !!!!!!!! To Ty tzw. Liderze SLD w Jarocinie przyczyniłeś się swoim brakiem pokory do klęski Pana Martuzalskiego. Rozwaliłeś SLD w Jarocinie swoimi egoistycznymi pobudkami. Zapłaciłeś za to. Nic nie zrobiłeś. Tak się płaci za chwile bycia tzw. ...kimś... Pora wracać do rzeczywistości i jak wielu już na tym forum się wypowiadało do kolczykowania. Ale czy tam Ciebie potrzebują........................
~ szczekacz
ponad rok temu ocena: 100%  162
kostaka do budy szczekać za psa w ARIMR
~ dobrze mu tak
ponad rok temu ocena: 86%  161
Kostek pobeczany bo mu władza i korytko przeszły koło nosa . Wuja nie pochwali
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 62%  160
a dane z ostatnich okręgów ???!!! czekamy ..... czekamy .... a tu nic i nic i cisza ?!
~ xxxl
ponad rok temu ocena: 56%  159
Wielkie Gratulacje Adam !!!!!!!!
~ Karol
ponad rok temu ocena: 59%  158
Adam Pawlicki Brawo !!!!!!! Zaczynamy zmieniać Jarocin na lepsze.
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 67%  157
Zaczynamy ROZWÓJ :)
~ xy
ponad rok temu ocena: 73%  156
A radni? Ich lista?
~ och!
ponad rok temu ocena: 0%  155
nigdzie nie widzę swojego nazwiska
~ Limeryks
ponad rok temu ocena: 58%  154
Tuż przed wyborami była miła cisza. Teraz lud się rozbuchał i mocno rozpisał. Za to wcześnie rano, kiedy śpiący wstaną Zajrzą i do pracy pojadą... do Kalisza :)
~ ZAWODOWI
ponad rok temu ocena: 73%  153
KIEROWCY PKS Z WYREMONTOWANEGO ZA PÓŁ BAŃKI MINI DWORCA
~ ...
ponad rok temu ocena: 26%  152
Panie Pawlicki nowa fura wjedzie xD A i nie zapomnij że na ul św.ducha są dwa pasy jeden do skrętu w prawo , drugi do skrętu w lewo ;)... bo Fiatem 500 z prawego pojechałeś w lewo .. i zajechałeś mi drogę xD.. Pozdrawiam i Gratuluje xD
~ KUBICA
ponad rok temu ocena: 47%  151
DAJ SPOKÓJ
~ ADAŚKO!
ponad rok temu ocena: 55%  150
ADAM PAWLICKI!!!! ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!ADAM PAWLICKI!!!!
~ Aja
ponad rok temu ocena: 62%  149
Gratuluję Panu Burmistrzowi Adamowi Pawlickiemu zwycięstwa, a wyborcom mądrości i dojrzałości , że nie dali się zwieść i w odpowiedzi na brutalną, brudną końcówkę kampanii zagłosowali właściwie- wybierając ROZWÓJ!!!
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  148
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  147
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  146
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  145
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  144
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ lotus
ponad rok temu ocena: 0%  143
Rozwój - chyba kolejnej sieci hipermarketów w Jarocinie Rozwój to jest jak się budują fabryki a nie biedronki,
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 33%  142
To będzie Rozbój
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 50%  141
To będzie Rozbój
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 43%  140
To będzie Rozbój
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 43%  139
To będzie Rozbój
~ Do zranionego
ponad rok temu ocena: 82%  138
było tego zwoju właściwie używać w kampanii kolego anie po lasach uciekać!
~ milcz gówniaro
ponad rok temu ocena: 27%  137
chyba zwój i to mózgowy( którego ci brakuje)
~ ZROZPACZONY
ponad rok temu ocena: 55%  136
Anielski orszak niech jarocin przyjmie wieczne odpoczywanie raczmu dać panie bo za Pawlickiego nic z niego nie zostanie Będzie zrujnowany zniszczony zato brzuch Adasia I jego kolesi będzie napełniony W tej gminie nic już mnie nie trzyma My mamy Adasia Jak Rosja Putina
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 33%  135
Zgadzam się w całości, nic dodać nic ująć....
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 25%  134
co tu rozumieć będzie lepiej :)
~ NASZ ADAMOS!
ponad rok temu ocena: 0%  133
IVAN ---> EDEK ---> PRAWO ----> AGA -----> DZOANA? nie lozumiem..
~ ZROZPACZONY
ponad rok temu ocena: 59%  132
ŻYJE W TEJ GMINIE JUŻ PONAD 55 LAT I NIC MNIE JUŻ NIE ZDZIWI A CAŁA MŁODZIEŻ JESZCZE POŻAŁUJE SWOJEGO WYBORU BĘDZIE TAK JAK MÓWI PRZYSŁOWIE ŻE MĄDRY CZŁOWIEK PO SZKODZIE ALE JAROCINIAK NOWY MORAŁ SOBIE KUPI ŻE PRZED I PO SZKODZIE GŁUPI
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 15%  131
głupoty pleciesz jeszcze sie zdziwisz ;d
~ ZROZPACZONY
ponad rok temu ocena: 54%  130
IVAN nie żaden newance i nie najebany choć najebać sie tylko zostało bo w tej gminie na trzeżwo już żyć się nie da
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 44%  129
NEWANCE??? to TY?? :D znowy naje...any tworzysz....
~ NASZ ADAŚ !
ponad rok temu ocena: 50%  128
ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! !!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! !!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! !!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! ADAM!!!!! ADAM !!!!!! ADAM !!!!!!!! ADAM !!!!!!!!! AD
~ CZARNY
ponad rok temu ocena: 44%  127
CZARNO CIĘ WIDZĘ PESYMISTO Z URODZENIA. UŚMIECHNIJ SIĘ I CIESZ SIĘ ŻYCIEM TAKIM JAKIE JEST. POZDRAWIAM
~ czarny
ponad rok temu ocena: 64%  126
2014 pewnie że nie będzie bedzie o wiele gorzej
~ 2014
ponad rok temu ocena: 57%  125
Spoko ,nie będzie tak jak za pana M
~ czarny
ponad rok temu ocena: 48%  124
ADAM ADAM GÓWNO GADAM GÓWNO MAM IGÓWNO CHWALE SAM
~ Zdziwiony....
ponad rok temu ocena: 67%  123
Trochę to pachnie poprzednią epoką. Łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego klubu
~ GRATULACJE ADAM!
ponad rok temu ocena: 52%  122
GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ! GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HURA HIP HIP HURA! ADAŚ GÓRĄ!GRATULACJE ADAM! HIP HIP HU
~ J23-Janek
ponad rok temu ocena: 49%  121
Na fotel Burmistrza wraca człowiek z wizja i koncepcja rozwoju dla Jarocina. Nic lepszego nie mogło się zdarzyć. Martuzalski z Kostką odnieśli druzgocąca porażkę. To im się należało za to chamstwo i butę. Oby doznali takiej samej porażki w powiecie.
~ informatyk
ponad rok temu ocena: 100%  120
chyba się znów coś wy..... oj jarocińska dostaje karnego ..... za informatyków i łącza, jak ja bym dał tak du.. w firmie to juz by szef mnie zwolnił
~ informatyk
ponad rok temu ocena: 67%  119
teraz jedna z firm informatycznych w jar będzie miała mniej pracy, Staszek na pewno da wam namiary na nią to na pewno pomogą
~ NoName
ponad rok temu ocena: 63%  118
BTW, mogli by NginX podnieść.
~ NoName
ponad rok temu ocena: 63%  117
Czytać tych komentarzy nie idzie... Sieczka jeden na drugiego. Zlitujcie się i przestańcie śmieci generować.
~ lol
ponad rok temu ocena: 94%  116
idę spać coś kiepsko z tymi aktualnościami zamiast dodawać to usuwają
~ 123
ponad rok temu ocena: 65%  115
Wiem co robić dalej: Wybieram rozwój
~ DZIĘKI
ponad rok temu ocena: 21%  114
STASIU I BARDZO SŁUSZNIE. ADAM
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 57%  113
Wygląda na to, że na fotel burmistrza wróci osoba, która ma konkretny i realny plan dla miasta a nie zaprząta sobie głowy propagowaniem nienawiści.
~ Marco
ponad rok temu ocena: 67%  112
Pacholak w końcu nie przeszedł. Przejadł się wszystkim! Miał swój czas i zdecydowanie go nie wykorzystał, nie zrobił nic.
~ 22
ponad rok temu ocena: 56%  111
ciekawe za co teraz będzie wyrok .....znów sądy głupie .......co na prawie się nie znają....
~ sss
ponad rok temu ocena: 47%  110
?synek Pani radczyi?
~ mamba
ponad rok temu ocena: 69%  109
tak, tak panie Stachu, krotochwile to pan sobie uprawiał przez 4 lata, i sam pan mówi: wygra rozsadek jarociniaków...
~ czarny
ponad rok temu ocena: 56%  108
widać że piszecie bez wiedzy tylko powtarzacie to co szłyszycie jesteście jak ping-pongi ktoma więcej głosów temu oklaski a Martuzalski nie był cztery lata on nie miał pełnej kadencji więc jak chcesz pisać to postaraj się pisać o czymś co wiesz
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 55%  107
wcześniej na SM głosowała wielka rodzina i znajomi pewnych osób...na Adama ludzie z rozsądkiem :)
~ farma
ponad rok temu ocena: 30%  106
biedny P. powinęła mu się noga i dostał wyrok aleś ty naiwna
~ Agata
ponad rok temu ocena: 67%  105
Lepiej uwierzyć w zmiany na lepsze niż nie wierzyć w nic
~ 123
ponad rok temu ocena: 77%  104
Widać że "propaganda' ci namieszała i zamydliła oczy. Każdy już "to" czytał nie musisz przypominać
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 66%  103
Jak widać nie tylko Martuzalski wie co robić dalej. Wyborcy też wiedzieli :)
~ farma
ponad rok temu ocena: 57%  102
kto jest uczciwy Agatko? czyzby znów zadział mechanizm nie głosuję na kogoś tylko przeciw komuś? M zły to niech P. dostanie głos. Puknijcie się w czoło!
~ Agata
ponad rok temu ocena: 58%  101
Jestem osobą bezpartyjną, obiektywną. Myślę, że mądry człowiek mając do wyboru ROZWÓJ i jego plan na najbliższe kilka lat, z wyszczególnieniem naprawdę istotnych dla mnie rzeczy, a osobę, która "wie co robić dalej" ale nie powie bo nie wie... Tutaj nie ma problemu z podjęciem mądrej decyzji.
~ Miś
ponad rok temu ocena: 85%  100
Stanisławie Martuzalski - płacisz cenę za mezalians z karierowiczem o nazwisku Kostka. Naprawdę nie wiem po co on Ci był potrzebny.
~ PIERCING
ponad rok temu ocena: 67%  99
kolczykowanie i warzywniak przeżyją renesans popularności :)
~ Papi
ponad rok temu ocena: 78%  98
Za żadne pieniądze :)
~ Racja
ponad rok temu ocena: 79%  97
Racja, a Kostek może się już pakować, bo w Jarocinie roboty nie znajdzie za te pieniądze.
~ xxx
ponad rok temu ocena: 73%  96
mam w ch*j liści do grabienia, panie MK, dam panu pracę bo mi pana szkoda
~ kramarz
ponad rok temu ocena: 50%  95
To sobie ch-ja swojego pograb. Mikołaj będzie żył bez twojej jeb-nej oferty.
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 74%  94
żona może wyprowadzać psy ;d
~ XY
ponad rok temu ocena: 41%  93
Przypomnijmy, że w grudniu 2010 roku Adam Pawlicki został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata za działanie na szkodę spółki swojej żony. Brawo Jarocin. Świetny wybór. A wierzyłem, że coś takiego przyniesie mu tylko koniec politycznej kariery, bo na taki zasłużył. No ale, to jest Polska, my szybko zapominamy.
~ eeeeeeeeeeee
ponad rok temu ocena: 0%  92
Karę na którą zasłużył odbył, to nie BYŁA, DO CH..KARA DOŻYWOTNIA xy. Jeśli nie rozumiesz, tego, ze wyrok się kończy, zamazuje, to znaczy, że jestes TYPEM CZŁOWIEKA BEZ PRZEBACZENIA. Nawet Bog podobno wybacza grzesznikom, jak widać niektorzy nie!!!!Zastanawiam sie jakim trzeba byc człowiekiem, by nie umieć komus przebaczyc, chyba IDEAŁEM??
~ HA HA
ponad rok temu ocena: 14%  91
TO JA KOSTKA
~ XY
ponad rok temu ocena: 75%  90
Zacznijmy od tego sss, że to nie są moi idole i w żadnym poście ich nie wywyższam, więc oszczędź sobie wstydu zarzucając mi to. Po drugie, nie nazywam nikogo głupim, tylko naiwnym. Kuriozalna różnica. Wybaczyłbym sobie coś takiego, owszem, ale nie pchałbym się ponownie po stolik burmistrza uznając to za niegodne. Jesteś twarzą tysięcy ludzi tego miasta, a na koszulce twojej przeszłości jest plama. Plama prawomocna. Nie doszukuj się w moich wypowiedziach jakiegoś braku szacunku do mieszkańców miasta czy gminy, bo sam do nich należę. Sam bym siebie nie obrażał zdaje się. Jak na razie, to obrażanie kogokolwiek bije z twojego postu sss.
~ sss
ponad rok temu ocena: 30%  89
XY JESTES, ZAWISTNYM ...człowieczkiem, skoro nie zapominasz nie wybaczasz, a nawet sobie bys nie wybaczył, ale dokońca zycia siedział naa bezrobociu, przez taki wyrok. Skoro smiejesz sie z wyboru ludzi z Jarocina, to znaczy, ze ich nie szanujesz. Zwykli ludzie są głupi wg ciebie, bo wybrali Pawlickiego....proponuje sie przyjrzec zachowaniu przed wyborami Twoich idoli, produkujacych bezpodpisu jakies paszkwile..to jest idiotyzm, byle na złosc, jestes frustratem XY
~ farma
ponad rok temu ocena: 75%  88
mnie jarocińska mentalność osłabia Ja też jestem dumna że sie pod tym nazwiskiem nie podpisałam i nigdy nie podpisze Mimo wszytko dobrej nocy XY
~ XY
ponad rok temu ocena: 67%  87
Dołuje mnie polska mentalność. Wybrać oszusta... Oszusta skazanego... I dodatkowo, co w tym wszystkim najzabawniejsze, bronić go. No bo przecież burmistrz nie musi być czysty. Burmistrz nie musi być godny zaufania. Ktoś,kto wpadł raz na oszukiwaniu, może oszukiwać dalej. Podjęliście wielkie, wielkie ryzyko. Skoro stać nas jednak, na Adama Pawlickiego, by za jakiś czas ponownie się za niego wstydzić, proszę bardzo. Ja za jakiś czas powiem dumnie, nie głosowałem na niego. Z resztą, już jestem z tego dumny.
~ PRAWO
ponad rok temu ocena: 30%  86
właśnie tak....sam miałem wyrok zawsze chciałem pracować w pewnej formacji i musiałem być czysty...najdłuższe 5lat mojego zycia. teraz pewna pensja i ciepła posadka :)
~ XY
ponad rok temu ocena: 80%  85
Ok. Czyli wymazanie czegoś z akt czyni cię świętym i nieskazitelnym? Ok. Dobrze wiedzieć. Podziwiam taki tok myślenia.
~ ABW
ponad rok temu ocena: 53%  84
w papierach nie ma żadnego wyroku wiec o czym ty mówisz?
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 50%  83
po 5 latach wymazuję się z akt :) czytaj troche ;d internet KK etc
~ XY
ponad rok temu ocena: 64%  82
Czy to ważne? Ktoś z wyrokiem w papierach może być reprezentantem miasta? Ktoś już to napisał, powtórzę. Gdyby to mnie spotkało, to siedziałbym na bezrobociu do "usranej" śmierci.
~ tycha
ponad rok temu ocena: 44%  81
Niestety, ale spokojnie ... pewnie niedługo znów go skażą za machlojki z kolesiami!
~ EDEK
ponad rok temu ocena: 67%  80
na szkode spółki swojej żony....nie JAROCINA :) w sumie znam ją zołza jakiej mało....sam bym ją porobił :D
~ farma
ponad rok temu ocena: 55%  79
żenada. ludzi na poziomie w tym mieście wywiało. Gówniarstwo ocenia P. bo cos sie za niego działo a merytorycznie nikt sie nie interesuje i nie ma pojęcia ile kasy wyprowadził z budżetu miasta na premie dla swoich kolesiów itp. Wstyd dla miasta. To prawda co napisali w gazetce o P. Ty z wyrokiem nie dostałbyś pracy a on?!
~ żenada
ponad rok temu ocena: 67%  78
farma .masz rację .chyba Ci ludzie co mu tak fturują ,chyba są za młodzi ,zeby go dobrze znać,bo co ich obchodzi ,że publiczne pieniądze wyprowadził z kasy ,jak mamusia płaci podatki i opłaty robi ...... a w gazetce gdzie jest nieprawda? niech ktoś powie ? dlaczego sami kolesie z jego ugrupowania ,jak zapytał redaktor ,nie umieli odpowiedzieć ,co jest nieprawdą?agata,on uczciwy? uczciwi nie maja wyroków. zobaczymy z kim sie teraz pokłóci,przedtem ze starostą .potem ze stachem ,a zobaczymy z kim teraz?
~ Apetyt
ponad rok temu ocena: 38%  77
Fakt wywiało tych ludzi gdy tylko Martuzalski i jego ekipa przejęli stery. Teraz jest szansa, że wrócą. A co do kasy, to sądzę, że apetyt jest równy u każdego kto po władzę sięgnie. Polecam dokładnie przesledzić ilość faktur wystawionych przez jedną z jarocińskich agencji reklamowych, no i kwoty jakie zapłaciła gmina. Mógłby być lekki szok dla niejednego zwolennika obecnej (mam nadzieję odchodzącej) władzy.
~ Apetyt
ponad rok temu ocena: 44%  76
Fakt wywiało tych ludzi gdy tylko Martuzalski i jego ekipa przejęli stery. Teraz jest szansa, że wrócą. A co do kasy, to sądzę, że apetyt jest równy u każdego kto po władzę sięgnie. Polecam dokładnie przesledzić ilość faktur wystawionych przez jedną z jarocińskich agencji reklamowych, no i kwoty jakie zapłaciła gmina. Mógłby być lekki szok dla niejednego zwolennika obecnej (mam nadzieję odchodzącej) władzy.
~ Agata
ponad rok temu ocena: 48%  75
A on jest uczciwy i prawdę mówiąc jakkolwiek nie podwinęłaby mu się noga w przeszłości to i tak jest lepszy niż Martuzalski
~ Papi
ponad rok temu ocena: 63%  74
Kurczę ale się cieszę :) Nareszcie. Sama byłam "ofiarą" rządów Martuzalskiego. Czas na zmianę
~ Jest nadzieja
ponad rok temu ocena: 71%  73
Jest nas więcej
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 43%  72
Do szanownych wyborców: zafundowaliście Mieszkowowi stagnację na kolejne cztery lata.
~ gf
ponad rok temu ocena: 50%  71
Niestety zgadzam się. Ślepcy..
~ Jest nadzieja
ponad rok temu ocena: 67%  70
Czyżby koniec marzeń o kolejnych latach samouwielbienia i przypisywania sobie czyichś zasług? Oby!
~ Agata
ponad rok temu ocena: 64%  69
Powinniśmy zrobić akcję "Karton" i wszystkie uzbierane przez nas kartony zanieść Martuzalskiemu żeby miał w co się spakować :)
~ Papi
ponad rok temu ocena: 54%  68
Zwijać czym prędzej to powinien się Martuzalski
~ zbych
ponad rok temu ocena: 33%  67
PAPI chciałaś powiedzieć zwinął a teraz cofnie ją do średniowiecza
~ Papi
ponad rok temu ocena: 55%  66
Rozwinął gminę, to o czymś świadczy.
~ zbych
ponad rok temu ocena: 44%  65
coś się zaciełaś z tymi wpisami NIC NIE ZROBIŁ kompletnie pomógł tylko dorobić się kumplom
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 50%  64
Haha :) A niby w czym lepszy był Martuzalski ? O nim też można dużo napisać, tyle że o tym czego nie zrobił i co zepsuł :)
~ Agata
ponad rok temu ocena: 63%  63
Nic nie zrobił? NIe chcę mi się wymieniać, tak dużo tego było....
~ Agata
ponad rok temu ocena: 57%  62
Nic nie zrobił? NIe chcę mi się wymieniać, tak dużo tego było....
~ Agata
ponad rok temu ocena: 54%  61
Nic nie zrobił? NIe chcę mi się wymieniać, tak dużo tego było....
~ zbych
ponad rok temu ocena: 50%  60
aga to tobie się coś pomyliło pawlicki jeszcze nic dobrego nie zrobił napchał się tylko a jak kasa się skończyła to wraca żal mi ciebie i tych co na niego głosowali
~ Agata
ponad rok temu ocena: 65%  59
Zbych chyba pomyliłeś słowa. Nie "rozniosą", a "rozbudują", "ulepszą", "naprawią" i co najważniejsze "poprawią po już teraz byłym burmistrzu"...
~ zbych
ponad rok temu ocena: 42%  58
niewiesz co piszesz jak pawlicki będzie przy władzy to karton będzie potrzebny ale nam bo pawlicki i jego kumple rozniosą wszystko
~ AgaO
ponad rok temu ocena: 64%  57
idealny pomysł....
~ XY
ponad rok temu ocena: 38%  56
Oby druga tura. Pozostaje wierzyć, że ona coś zmieni. Po niedawnych występach popleczników ZM można spodziewać się wielu rzeczy przez te 2 tygodnie, które strącą ich z piedestału .
~ d
ponad rok temu ocena: 60%  55
BIAŁASka , a Ty taka psychoożka, a na takich stronach sie udzielasz i takie strony zakładasz.. https://www.facebook.com/profi... mnie tez osłabia wasze mentalnosc, wieczna zawisc i popieracie bandytów, ktorzy siła probowali odebrac kilka głosów(akcja w nocy z gazetkami niepodpisanymi)...
~ XY
ponad rok temu ocena: 46%  54
Boże, miej nas w swojej opiece. Kolesiostwo powraca, a ślepi ludzie wybrali SKAZAŃCA!!!!!!!
~ wanda
ponad rok temu ocena: 38%  53
Ne ma drugiej tury... niestety.
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 70%  52
koniec Martuzalskiego i jego czerwonego towarzysza Kostki
~ Adam
ponad rok temu ocena: 65%  51
jestem młody i jakoś nie uciekam, a jak wiesz to jest demokracja, nie musisz się zgadzać ale nasza większość wybrała pana Adama na burmistrza. Nie musisz się zgadzać ale o taką demokrację walczyłeś.
~ as
ponad rok temu ocena: 32%  50
Oczywiście i z chęcią popatrzę jak Ci sami którzy teraz go wybrali za jakiś czas będą czyhać na jego koniec. Pozdrawiam :)
~ nati
ponad rok temu ocena: 37%  49
widać że jesteś młody albo za młody
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 59%  48
Nareszcie widać nadzieję na lepsze jutro :) Aż chce się żyć!
~ as
ponad rok temu ocena: 47%  47
Dramat! Pawlicki , Kaźmierczak, Cieślak , Bauman, Lampreht i wielu innych to największe porażki jarocina... Kasa , kasa.. kas... Dziwię się wam Ludzie, jeszcze będziecie żałować tego wyboru... Młodzi, czas uciekać z Jarocina i okolic...
~ Jarociniak :)
ponad rok temu ocena: 25%  46
Tyle co 18 skonczylem i spierdolilem bo sie tam nie da zyc :)
~ A
ponad rok temu ocena: 42%  45
KOSTKA ROBIŁ GRATIS CO?
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 63%  44
a kto powiedział że będe miał żle??:D
~ as
ponad rok temu ocena: 29%  43
Długo czekaliście a szybko pożałujecie! No chyba (na pewno) że jesteśce jednymi z przydupasów Pawlickiego i całej tej hołoty..
~ 123
ponad rok temu ocena: 0%  42
Tak jak teraz by było tak z*jebiście. W końcu nie musimy dojeżdżać do Środy Wlkp. do Poznania do pracy
~ 123
ponad rok temu ocena: 14%  41
Tak jak teraz by było tak z*jebiście. W końcu nie musimy dojeżdżać do Środy Wlkp. do Poznania do pracy
~ nati
ponad rok temu ocena: 47%  40
IVAN dobre czasy to nastały tylko dla kolesi adama i przydupasów takich jak ty
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 57%  39
to spierdalaj :D po co tu tacy jak Ty...osobiście nie narzekam długo czekałem az Adam wróci :) nastały dobre czasy :)
~ IVAN
ponad rok temu ocena: 52%  38
to spierdalaj :D po co tu tacy jak Ty...osobiście nie narzekam długo czekałem az Adam wróci :) nastały dobre czasy :)
~ nati
ponad rok temu ocena: 48%  37
racja jade z tobą już nic mnie tu nie trzyma to koniec jarocina
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 46%  36
Brawo Panie Burmistrzu!!! bardzo dobrze sformułowana wypowiedz :)
~ NO NO
ponad rok temu ocena: 100%  35
NA ODCHODNE!
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 44%  34
oczywiście tu chodzi o Burmistrza Martuzalskiego !!!
~ Agata
ponad rok temu ocena: 64%  33
Jak nigdy :)
~ Dzoanaaa
ponad rok temu ocena: 72%  32
nie tryska energią :D dobrze...tak mają ludzie na rencie...ponownie jego kolej. a tak z ciekawości co tam robi ten synalek jego pseudoskazaniec i degenerat połaczony z dewiantem??!!!!!!
~ krk
ponad rok temu ocena: 55%  31
Pan M. Wygląda jak wstawiony... zresztą zawsze zamyka te oczy jakby na czymś byl... no dzisiaj to mu się nie dziwię hehe. Pawlicki the best ! Do widzenia Stasiu
~ xxxxxx
ponad rok temu ocena: 40%  30
do spania dziecko chyba niewiesz o czym mowisz pawlicki to największe zło
~ Dzoana
ponad rok temu ocena: 78%  29
mózgu jak już...masz używaj :D chodząca klęsko :D
~ xxxxxx
ponad rok temu ocena: 50%  28
ty chyba muzgu niemasz pawlicki to klęska
~ kom
ponad rok temu ocena: 73%  27
widać na filmiku że wszyscy się zwijają z tytanika i w strachu uciekają
~ PRAWDA
ponad rok temu ocena: 52%  26
Straciłam wiarę w ludzkość... Żegnajcie radości, zabawy i porządki. Witajcie przekręty, stołki i machlojki
~ brawo
ponad rok temu ocena: 55%  25
I bierzemy wszystko!!! nic dla Popaprańców. Oby ludzie się obudzili w całej Polsce jak w Jarocinie!
~ 6666
ponad rok temu ocena: 59%  24
Brak słów.... Czas wynosić się z tego miasta, bo nic nas już tutaj nie czeka... Jarocin miastem emerytów i kolesiostwa
~ kat
ponad rok temu ocena: 100%  23
Pan Piotrowicz może sobie pogratulować!
~ kicha
ponad rok temu ocena: 59%  22
szkoda gadać........ludzie gdzie wy macie głowę
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 33%  21
głowy gdzieś stracili a oczy wszystkim się otworzą jak naprawdę pan Pawlicki dorwie się ponownie do fotela i zacznie swoje zmiany i modernizacje wprowadzać.... względem poprawy - swojej i swojej rodziny bliższej , dalszej , znajomków..... tak jak to już miało miejsce kilka lat temu przez kilka lat !!!!
~ as
ponad rok temu ocena: 57%  20
Zgadzam się, Pawlicki i Bauman to dwa najgorsze wybory! Koniec Jarocina...
~ NNPVolf
ponad rok temu ocena: 67%  19
szczególnie to 2 nazwisko jakieś takie nie nasze
~ J23-Janek
ponad rok temu ocena: 50%  18
Wreszcie mamy właściwego człowieka na fotelu Burmistrza. Brawo!!!!!!Mieszkańcy miasta i gminy pokazali Martuzalskiemu i jego poplecznikom czerwoną kartkę. Niech żyje Adam Pawlicki - prawdziwy Burmistrz Jarocina. Gratulacje Panie Adamie. Bardzo się z tego cieszymy. Wielkie dzięki i ukłony dla mieszkańców Jarocina miasta i gminy.
~ nati
ponad rok temu ocena: 55%  17
jak te wyniki to prawda to dajcie na msze żałobną bo to koniec jarocina i gminy pan Pawlicki i pan Bauman rozniosą wszystko co było zrobione to koniec wszelkich instytucji socjalnych i stowarzyszeń znów będzie kolesiostwo
~ roman
ponad rok temu ocena: 79%  16
Jeszcze mają nadzieję na powiat.
~ 502 Bad Gateway
ponad rok temu ocena: 64%  15
pora wracać do kolczykowania i brania rentki ;)
~ Stonoga
ponad rok temu ocena: 93%  14
Chociaż na facebooka coś dodajcie. Zuckenberg ma dobre serwery, nie padną :)
~ xyz
ponad rok temu ocena: 100%  13
jaka gazeta takie serwery...
~ ???
ponad rok temu ocena: 100%  12
23.39???? u mnie jeszcze nie nadeszła:)
~ max
ponad rok temu ocena: 83%  11
w kotlinie wygrał Paterczyk
~ Michalina
ponad rok temu ocena: 48%  10
oby wygrał A.P ....
~ zniesmaczony
ponad rok temu ocena: 48%  9
Adam będzie burmistrzem i nikt nie powie mamy NOWEGO burmistrza tylko będziemy mówić w końcu MAMY BURMISTRZA :)
~ Martyna65
ponad rok temu ocena: 56%  8
Byłam w lokalu Pomocy Społecznej ok.13 skandal 3 stanowiska z kotarką kartonową w tak duzym pomieszczeniu a pod ścianą były stoliki gdzie jeden drugiemu mógł zagladać .Z boku po prawej gdzie bufet- starsi ludzie teżwypełniali karty- w pomieszczeniu głosne dyskusje kto jak głosuje.Czułam się jak na targu.Panie z komisji zero reakcji -szopka.żałuje ,że aparatu, kamerki nie zabrałam.Pierwszy raz się spotkałam z takim....
~ Żyrafa
ponad rok temu ocena: 100%  7
Przepraszam za spam. To dlatego, że strona muli.
~ tomek
ponad rok temu ocena: 59%  6
tragedia, Pawlicki burmistrzem może... czy będzie robił znowu interesy w Januszem W. z goliny
~ xxxxx
ponad rok temu ocena: 66%  5
Tylko nie pan pawlicki :((((((((((
~ Pewne
ponad rok temu ocena: 41%  4
i oczywiste ,że Adam zostanie naszym burmistrzem.
~ Wywar
ponad rok temu ocena: 93%  3
Póki co największym przegranym jest Gazeta Jarocińska i jej serwery !!!
~ `n
ponad rok temu ocena: 82%  2
No cóż klapa na całej linii. Przygotowanie jarocinki do najważniejszego wydarzenia w tym roku poniżej krytyki.
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 55%  1
Frekwencja była tak duża bo wyborcy chcieli oszczędzić Martuzalskiemu złudnej nadziei na wygraną w drugiej turze :)