ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pięć osób w szpitalu po czołowym zderzeniu

› Aktualności ponad rok temu    29.10.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. kalisz.naszemiasto.pl

Pięć osób trafiło do szpitali po wypadku, do którego doszło w miejscowości Ostrów Kaliski w gminie Brzeziny (powiat kaliski). Czołowo zderzyły się Renault Clio i Suzuki Grand Vitara. Droga wojewódzka nr 449 była zablokowana przez ponad dwie godziny,

Do wypadku doszło w niedzielny poranek. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca suzuki, jadąc od strony Brzezin w kierunku Grabowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z renault Clio. Poszkodowani zostali: kierujący suzuki 59-letni mieszkaniec województwa lubuskiego oraz trójka pasażerów tego auta, a także 36-letni kierowca renault, mieszkaniec powiatu kaliskiego – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Dwie osoby, które trafiły do szpitala w Ostrzeszowie po badaniach zostały wypisane do do domu. Z trzech, które przewieziono do Kalisza dwie doznały najprawdopodobniej poważniejszych obrażeń.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!