ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pijana kobieta nie umiała włączyć telewizora. Wezwała policję

› zwielkopolski24› Wielkopolska 22 dni temu    8.10.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 6 / 67%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie. Zapłakana kobieta zadzwoniła na policję, bo nie potrafiła włączyć telewizora.

 

 

 

W piątek (2 października) dyżurny wolsztyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży telewizora. Zapłakana mieszkanka Kopanicy (powiat wolsztyński) zgłosiła, że ma problemy kardiologiczne i ktoś ukradł jej telewizor.

Niestety kobieta nie chciała przekazać operatorowi swojego dokładnego adresu. Policjanci ustalili, gdzie mieszka zgłaszająca i ruszyli z pomocą. Okazało się, że rzeczywistość znacznie odbiegała od zgłoszenia kobiety.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: 18-latek bez prawa jazdy przewoził dwoje pasażerów. To jednak nie koniec [KLIKNIJ]

 

 

Po wejściu do domu mieszkanki Kopanicy, policjanci zauważyli leżący na stoliku telewizor - sprzęt leżał ekranem w dół i był odłączony od zasilania. Okazało się. że kobieta jest również pod wpływem alkoholu.

 

- W rozmowie z policjantami przyznała, że do żadnej kradzieży nie doszło i zażądała uruchomienia telewizora, czego sama nie potrafiła zrobić. W tych okolicznościach okazało się, że kradzież telewizora, jak również kłopoty kardiologiczne były fikcją - relacjonuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Kobiecie za bezpodstawne wezwanie policji grozi grzywna.

+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.