ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pijany 16-latek spowodował kolizję

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    30.06.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego zatrzymała w miniony weekend jarocińska policja.

 

 

 

 

 

W sobotę o godzinie 20.35 na ul. Piaskowej w Cielczy doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego rowerzysty - o sprawie poinformował portal jarocinska.pl.

 

 

 - 16-latek jechał ścieżką rowerową i uderzył w opla, którego kierowca zatrzymał się, aby włączyć się do ruchu z drogi podporządkowanej – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia okazało się, że młody mieszkaniec powiatu średzkiego kierował jednośladem w stanie nietrzeźwości.

 

Nadmuchał 1,6 promila alkoholu.

 Policjanci ustalają, kto udostępnił nieletniemu alkohol. 16-latek stanie przed Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w JarocinieCzytaj również:  Poszły na zakupy i ukradły z przymierzalni ponad 1000 zł [KLIKNIJ]

 


W niedzielę o godzinie 5.10 na ul. Poznańskiej w Kotlinie policjanci skontrolowali 41-letniego mieszkańca powiatu kępińskiego.

 

Kierowca volkswagena golfa miał w wydychanym powietrzu 0,58 promila alkoholu.Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania. Będzie odpowiadał przed sądem. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.