ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pijany stracił prawo jazdy. Na drugi dzień pojechał na policje

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    7.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Wielkopolska. W sobotę (3 sierpnia) 60-latek z gminy Żmigród jechał lancią. Został zatrzymany w Dębnie Polskim przez patrol policji. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy.

 

 O sprawie poinformował portal rawicz24.pl. Kierowca "wydmuchał" niespełna 0,8 promila. Prowadzenie samochodu w takim stanie to przestępstwo. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a o karze dla niego będzie decydował sąd. Został o tym poinformowany przez policjantów.


Nie zrozumiał konsekwencji?
W niedzielę 60-latek ponownie wsiadł do auta. Nieoczekiwanie dla policjantów, przyjechał do rawickiej komendy. - Zapytał, czy może odebrać swoje prawo jazdy, bo już jest trzeźwy- relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Na płocie znaleziono zwłoki. Samobójstwo? [KLIKNIJ]Rzeczywiście, nie było zastrzeżeń funkcjonariuszy co do stanu trzeźwości. Mundurowi prawa jazdy 60-latkowi jednak nie oddali. Co więcej, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za prowadzenie auta bez uprawnień. Samochód, którym przyjechał, został odholowany na parking strzeżony. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!