ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

PILNE. Potrzebna pomoc dla chorej Sofii. Organizujemy zbiórkę. Prosimy o wsparcie

16 dni temu    19.11.2020
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 4 / 75%
A A A
Ciężka sytuacja chorej na autyzm Sofii z Jarocina. Organizujemy zbiórkę bonów i środków żywnościowych dla rodziny sześciolatki.Ciężka sytuacja chorej na autyzm Sofii z Jarocina. Organizujemy zbiórkę bonów i środków żywnościowych dla rodziny sześciolatki. fot. Ciężka sytuacja chorej na autyzm Sofii z Jarocina. Organizujemy zbiórkę bonów i środków żywnościowych dla rodziny sześciolatki.

Jarocin. Ciężka sytuacja chorej na autyzm Sofii z Jarocina. Organizujemy zbiórkę bonów i środków żywnościowych dla rodziny sześciolatki. Potrzebne jest dosłownie wszystko, szczególnie żywność.

Sześcioletnia Sofia jest podopieczną, działającej przy naszej redakcji Fundacji Ogród Marzeń.

Dziewczynka wraz z mamą przyjechała do Jarocina kilka lat temu z Ukrainy. Sofia ma zdiagnozowany autyzm i głębokie upośledzenie. Również z tego powodu musi być na diecie bezglutenowej, która pomaga jej w utrzymaniu jak najlepszej kondycji psychofizycznej.

 

Sytuacja rodziny uległa znacznemu pogorszeniu w czasie trwającej epidemii. Lena, mama dziewczynki, musiała zrezygnować z pracy, która była ich jedynym źródłem utrzymania. Niestety rodzina nie może otrzymać żadnych świadczeń socjalnych, ponieważ cały czas mają trudności z otrzymaniem karty stałego pobytu w Polsce.

Fundacja Ogród Marzeń pomaga rodzinie, finansując m.in. zajęcia rehabilitacyjne dla Sofii.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom, Gazeta postanowiła pomóc rodzinie, organizując zbiórkę niezbędnych im produktów. Każdy, kto chciałby wspomóc rodzinę, może zostawić w naszej redakcji bony do sklepów, produkty żywnościowe - koniecznie bezglutenowe oraz środki chemiczne czy kosmetyki (dla mamy i córki).

 

Przy wejściu do naszej redakcji (Jarocin, ul. Kasprzaka 1A) stoi pudło, do którego można wkładać produkty i bony. Już nieraz nasi mieszkańcy, Czytelnicy pokazali, że mają wielkie serca. Wierzymy, że i tym razem uda nam się pomóc potrzebującym. Szczególnie w tym trudnym czasie. 

 

Wszystkich, którzy są w stanie pomóc zapraszamy codziennie od 9:00-16:00 do środy, 25 listopada 2020 roku. W razie pytan prosimy o kontakt pod nr telefonu (62) 747-15-31. 

Najlepszą formą pomocy byłyby bony do sklepów spożywczych, tak żeby rodzina mogła kupić produkty, które są najbardziej im potrzebne i dostosowane do wymagań diety, której musi przestrzegać Sofia.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Trep z po
13 dni temu ocena: 0%  5
Czarne macice z kaszalotem lempart na czele rozwiazuja takie problemy w zarodku :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Joanna Dark
16 dni temu ocena: 37%  4
Panie z marszu lewackich faszystów niech się złożą chociaż wątpię one by zabiły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zio
16 dni temu ocena: 83%  3
A to przypadkiem nie ty wstałaś w oknie na rynku w biurze pseudo paru PiS i wylewalas wodę na idące kobiety, a teraz bedziesz takie głupoty pisać? Sama pewnie stoisz w mopsie po chajs w szkole bierzesz darmowe komputery na epidemie, A tym będziesz kozaczy ? Weź wogole zamilcz. Gdzie w rawiczu można tą pomoc dostarczyć?
~ Joanna Dark
16 dni temu ocena: 21%  2
A co Krycha Ty byś zabiła jak te spacerujące faszystki co;)? Wiem wiem i po kłopocie takie jesteście wyrodne matki
~ Krycha
16 dni temu ocena: 82%  1
A Ty coś dałaś?