ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pociąg zderzył się z ciężarówką

› Aktualności ponad rok temu    30.10.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. koscian.net

Na przejeździe kolejowym w okolicach Kościana na trasie Poznań – Wrocław doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Pociąg osobowy zahaczył o ciężarówkę, która wykonywała tam prace remontowe. Przerwa w ruchu trwała ponad 2 godziny.

- O godzinie 14.30 na przejeździe kolejowo - drogowym koło miejscowości Przysieka Stara, na szlaku Czempiń - Leszno, doszło do otarcia pociągu relacji Wrocław - Poznań o samochód ciężarowy. Nikt nie został poszkodowany. O 16.50 został przywrócony ruch po wykonaniu wszystkich czynności przez prokuraturę. Komisja wyjaśni wszystkie okoliczności zdarzenia. Za wcześnie jeszcze jest, by mówić o przyczynach. Dopiero komisja oceni, czy były podniesione rogatki - mówi rzecznik PKP PLK Zbigniew Wolny.

Jak informuje portal koscian.net. - Według świadków przejazd nie był zamknięty w momencie gdy ciężarówka obsługująca remont linii kolejowej wjechała na tory.

Badanie wykazało, że dróżnik był trzeźwy.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!