ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policja odnalazła porwaną dziewczynkę

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    8.03.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Porwane w Białymstoku 3-letnia Amelia i jej matka zostały odnalezione.

 

Taką informację przekazał wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński

- To dobra wiadomość, sprzed kilku minut. Jeżeli chodzi o siły i środki to nie czas o nich mówić, ale w mojej ocenie siły i środki, które zostały zastosowane były właściwe i adekwatne do sytuacji - powiedział Zieliński. Media ogólnopolskie podają, że do przejęcia porwanych doszło w Środzie Wielkopolskiej. Średzka policja nie ma takiej informacji.

 

– Nasi policjanci nie wykonywali żadnych czynności – mówi asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

 

Po szczegółowe informacje odsyła do Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Póki co nie udało nam się skontaktować z oficerem prasowym KWP w Białymstoku.

 

"Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań polskiej policji, nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia" - napisała polska policja na Twitterze.


Do uprowadzenia doszło wczoraj po godz. 10 na białostockim osiedlu Dziesięciny. Dwaj mężczyźni, używając siły, zabrali do samochodu 25-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę i odjechali.

[AKTUALIZACJA 17:00]


Minister Jarosław Zieliński podał, że do odnalezienia kobiety i dziewczynki doszło na Mazowszu w okolicach Ostrołęki.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tom87
ponad rok temu 2
Po co o tym piszecie? Co to ma do Jarocina? O wiadomosciach z Polski moge poczytac na ogolnopolskich serwisach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Makabra
ponad rok temu 1
W życiu nie czytałam gorzej napisanego artykułu niż ten wyżej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji