ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policjanci przestrzelili okna z broni służbowej i weszli do domu

› zwielkopolski24 miesiąc temu    22.09.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. Wielkopolska Policja

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Turku. Policjanci uratowali kobietę przed tragedią. Wybuch butli z gazem. O krok od tragedii.

 

 

 

Sceny mrożące krew w żyłach miały miejsce dzisiaj (22 września) podczas akcji ratunkowej w miejscowości Zadworna (powiat turecki). Przed południem przez miejscowość przejeżdżało trzech policjantów z Turku, którzy w pewnym momencie zauważyli, że pali się jeden z domów.

 

- Od napotkanego mężczyzny dowiedzieli się, że mieszka w nim samotna i schorowana, starsza kobieta, która nie porusza się samodzielnie - poinformowała wielkopolska policja na Facebook’u.

 

Policjanci przestrzelili zakleszczone okna i weszli do środka. Udało im się uratować i wynieść na zewnątrz 69-letnią kobietę. Parę minut później w domu eksplodowała butla z gazem.

Podczas akcji jeden ze strażaków został ranny.

 

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
miesiąc temu ocena: 100%  1
Dlaczego na portalu z wielkopolski nie mozna komentowac??? innych artykułów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji