ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policjanci z Krotoszyna na kwarantannie. Siedmiu zarażonych koronawirusem

› Aktualności 8 miesięcy temu    5.04.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 3 ocen 5 / 100%
A A A

Koronawirus w Wielkopolsce. Policjanci z Krotoszyna  zakażeni COVID - 19. Komenda Policji w Krotoszynie zamknięta.

 

 

Jak informuje portal krotoszynska.pl siedmiu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie otrzymało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

 

 

W tej chwili zamykamy Komendę Powiatową Policji w Krotoszynie. Na Covid-19 zachorowało siedmiu naszych policjantów. Wiadomość o tym nadeszła wczoraj i dzisiaj. Uruchamiamy specjalną procedurę kryzysową. Cały obiekt zostanie wyłączony z użytku. Wszyscy policjanci tej jednostki, a jest ich 88, zostaną poddani kwarantannie - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

 

 

 

Obowiązki należące do funkcjonariuszy z Krotoszyna przejmą do odwołania ich koledzy z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy Krotoszyna dzwoniący na numer 112 zostaną przekierowani do oficera dyżurnego z Ostrowa.

 

 

Jednocześnie jak poinformował rzecznik krotoszyńskiej policji Piotr Szczepaniak placówki policyjne podlegające KPP w Krotoszynie, a więc komisariat w Koźminie Wielkopolskim i posterunki w Zdunach oraz Kobylinie pozostaną otwarte, a funkcjonariusze z tamtejszych jednostek będą dalej pełnić swoją funkcję.

 

 

W sumie w Wielkopolsce odnotowano 246 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 14 śmiertelnych. W skali całego kraju jest 3834 zakażonych, w tym 84 zmarłych (stan wszystkich danych na 5 kwietnia).

 

 

Powiązane

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monia.
59 minut temu 3
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monia89
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
8 dni temu 2
Wywiad https://www.facebook.com/uniap...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
15 dni temu 1
do posłuchania https://youtu.be/n7LK4VBVC6s...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji