ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policjanci zatrzymali mężczyznę ściganego listem gończym i jego żonę

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    12.04.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Wielkopolska. Sąd rejonowy w Gnieźnie. Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

 

 

 

Policjantom z Gniezna udało się zatrzymać mężczyznę, który od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym. Funkcjonariusze ustalili, że przestępca ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu i może posiadać broń. Policjanci z Gniezna oraz funkcjonariusze z grupy realizacyjnej przystąpili do akcji zatrzymania mężczyzny.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chciał przekupić policjantów. Proponował 10 tysięcy euro! [KLIKNIJ]

 

Sąd Rejonowy w Gnieźnie wydał także nakaz doprowadzenia 37-letniej żony poszukiwanego.

5 kwietnia w trakcie zatrzymania para nie stawiała żadnego oporu. Po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli kilka atrap broni.

 

Zatrzymani trafili do zakładów karnych, gdzie 39-latek odbędzie karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności i używania groźby w celu wywierania wpływu na świadka, a 37-letnia żona mężczyzny spędzi za kratkami 1 rok za oszustwa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!