ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Posiadał narkotyki i wygrzebywał ubrania z kontenerów

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    3.09.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolski. Mężczyzna włamywał się do kontenerów z używaną odzieżą. Posiadał także narkotyki. 

 

 

 

27 sierpnia ostrowscy policjanci około godziny 10.00 zatrzymali na jednej z ulic w Ostrowie Wielkopolskim mężczyznę podejrzanego o włamanie do kontenera z używaną odzieżą.

40-latek wyciągając ubrania tłumaczył funkcjonariuszom, że zabiera je do sortowni. Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że zabierał ubrania na własny użytek. Policja ustaliła, że w ostatnim czasie mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego włamał się łącznie do 12 kontenerów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Chcieli spisać licznik. Gdy usłyszeli o policji, uciekli [KLIKNIJ]

 

To nie koniec problemów ostrowianina. W trakcie kontroli pojazdu 40-latka, funkcjonariusze ujawnili tabletki ekstazy oraz woreczek z amfetaminą.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.