ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Posiadali nielegalną broń i narkotyki. Kolejne lata życia mogą spędzić w więzieniu

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    9.07.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. KWP Poznań

Wielkopolska. Posiadali nielegalną broń i narkotyki. Kolejne lata życia mogą spędzić w więzieniu.

 

 

 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu zatrzymali trójkę przestępców, u których znaleziono prawie 30 kg różnych narkotyków wartych 1,3 miliona złotych. Była to broń, amunicja oraz 120 tysięcy złotych w gotówce. Do zatrzymania doszło w poniedziałek 8 czerwca 2020 roku.

 - Policjanci KWP w Poznaniu z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową prowadzili wielomiesięczne czynności, w wyniku których 8 czerwca br. zatrzymali 3 mężczyzn. Zlikwidowano kolejny magazyn narkotyków w Poznaniu, łącznie zabezpieczając 20 kg marihuany, 5 kg amfetaminy, 500 gr kokainy, tabletki ekstazy i 2,7 kg substancji psychoaktywnej o nazwie 4CMC oraz ponad 120 tys. złotych w gotówce. Dodatkowo u jednego z zatrzymanych zabezpieczono 2 jednostki broni palnej oraz 75 sztuk amunicji  – czytamy w Komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 Zatrzymani to 35-latek z Poznania, 33-latek z Koziegłów oraz 29-latek z Sierosławia. Całej trójce zostały już postawione zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dodatkowo jeden z mężczyzn otrzymał zarzut nielegalnego posiadania broni.

 

 

ZOBACZ TEŻ - 15-latek hodował marihuanę o wartości 200 tys. zł

 Wobec przestępców został środek zapobiegawczy w postaci aresztu na trzy miesiące. Grozi im od roku do dziesięciu lat więzienia.

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.