ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Potrącił rodzinę z małymi dziećmi. Uciekł z miejsca zdarzenia. Policyjna obława

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    18.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. fanpage info.skalmierzyce

Wielkopolska. Od wczoraj wieczora trwa policyjna obława za kierowcą nissana, który wjechał w czteroosobową rodzinę będącą na spacerze. Dwuletnie dziecko i matka trafili do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem 17 marca w Skalmierzycach (pow. ostrowski). Zdjęcia pokazane w mediach dokumentują dramatyczną sytuację – między innymi uszkodzoną spacerówkę i rozbite sanki, na których wieziono jedno z dzieci.

 

„Kierujący samochodem osobowym marki nissan qashqai jadąc ulicą Dąbkową w Skalmierzycach potrącił 4 osobową rodzinę, a następnie uderzył w przydrożne drzewo – informuje na swoim profilu skalmierzyce.info. „W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została matka i 2 letnie dziecko, którego jako pierwsi na miejscu strażacy wyciągnęli je z przydrożnego rowu.”

Na szczęście drugie potrącone dziecko i ojciec rodziny nie odnieśli poważnych obrażeń. Jak wynika z relacji świadków - zaraz po uderzeniu w drzewo kierowca nissana na ostrowskich numerach rejestracyjnych, zbiegł na okoliczne pola. Niewykluczone, że ukrył się w pobliskim lesie. Czy sprawca zdarzenia był pod wpływem niedozwolonych środków?

Miejscowa policja od razu wszczęła poszukiwania za kierowcą pojazdu. Póki co nie przyniosły one rezultatu. Będziemy wracali do sprawy.


 

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Najwyższa kasta
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Być może był pod wpływem amfetaniny ale to jak stwierdziła pani sędzina w podobnej sprawie (potrącona na pasach dziewczyna zmarła )poprawia koncentracje i taksówkarza uniewinniła
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji