ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Potrącony pieszy był w opłakanym stanie. Miał ponad 3,5 promila

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    28.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk/gostynska.pl

Wielkopolska.Na przejściu dla pieszych w Gostyniu potrącono pieszego. Poszkodowany miał 3,72 promila alkoholu w organizmie. Został zabrany do szpitala, ale niedługo potem z niego wyszedł.

 

 Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 27 lipca, ok. godz. 11.50. Na „pasy” na ul. Sądowej wszedł mężczyzna - informuje gostynska.pl. Kiedy był w połowie, potrącił go samochód marki Renault Clio, jadący od ul. Powstańców Wlkp. 80-letni kierowca auta jest mieszkańcem powiatu śremskiego.

 

CZYTAJ TAKŻE: Najpierw SMS-y z pogróżkami, potem marihuana i przemoc domowa [KLIKNIJ]

 

Policjant gostyńskiej „drogówki”, który prowadził czynności na miejscu zdarzenia ustalił, że prowadzący samochód był trzeźwy. Wiele do życzenia pozostawiał za to stan poszkodowanego, którym okazał się 51-letni mieszkaniec Gostynia. Na pierwszy rzut oka widać było, że jest pijany. Jak się ostatecznie okazało, w organizmie miał 1,77 mg na litr alkoholu, co w przeliczeniu  daje 3,72 promila.

 

- Pieszego zabrano do szpitala w Gostyniu, jednak po przebadaniu został zwolniony do domu - informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.