ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Jarocina. Wiemy kiedy [SONDA]

9 miesięcy temu    23.10.2019
Bartek Nawrocki
komentarzy 58 ocen 53 / 51%
A A A
Prezydent Andrzej Duda ma odwiedzić Jarocin w listopadziePrezydent Andrzej Duda ma odwiedzić Jarocin w listopadzie fot. www.zpleszewa.pl/Justyna Napieraj

Prezydent w Jarocinie. Prezydent Andrzej Duda w Jarocinie. Wizyta prezydenta w Jarocinie. Andrzej Duda odwiedzi Jarocin.

 

Jarocin po raz pierwszy w historii miasta odwiedzi urzędujący prezydent Rzeczpospolitej. Andrzej Duda ma przyjechać do naszego miasta na początku listopada - dowiedział się portal.

 

U progu swojego urzędowania Duda zapowiadał, że do końca pięcioletniej kadencji chce odwiedzić również wszystkie miasta powiatowe. Nasi samorządowcy od dawna zabiegali o wizytę głowy państwa.

 

W 2015 roku mówiono nawet o tym, że kancelaria potwierdziła odwiedziny [ZOBACZ TUTAJ]. Prezydent do Jarocina jednak nie przyjechał. Co więcej Ziemia Jarocińska była do tej pory swoistą białą plamą na mapie wyjazdów głowy państwa, bowiem Duda odwiedzał po kolei sąsiedni – Gostyń, Krotoszyn, Środę Wlkp., Pleszew i Wrześnię.

 

Tym razem prezydenta do Jarocina zaprosiła starosta Lidia Czechak, w ostatnich wyborach kandydatka na posła z listy Prawa i Sprawiedliwości.

 

- Mamy potwierdzenie z Kancelarii Prezydenta, że Andrzej Duda odwiedzi Jarocin - mówi Lidia Czechak i nie ukrywa zadowolenia.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że jutro w Jarocinie mają się zjawić między innymi przedstawiciele Służby Ochrony Państwa. Nie są znane jeszcze szczegóły wizyty Dudy w Jarocinie. Na pewno planowane jest spotkanie z samorządowcami i mieszkańcami. Prawdopodobnie nie odbędzie się ono jednak na rynku, a w innym punkcie miasta.

 

- Super, że wreszcie udało się skutecznie zaprosić pana prezydenta do Jarocina, bo jak wiedzą wszystkie zaangażowane w to osoby - nie jest to proste - mówi portalowi jeden z działaczy PiS-u i dodaje, że tym razem wraz z zaproszeniem do kancelarii trafiły rekomendacje od wojewody i ministra.

 

Z niepotwierdzonych na razie informacji wynika, że prezydent przyjedzie do Jarocina między 5 a 7 listopada. Ostatnie sondaże pokazują, że Andrzej Duda ma duże szanse na reelekcję. Wybory prezydenckie już w przyszłym roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Cieszysz się na wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w Jarocinie?

ankieta dodana 24.10.2019, ilość wszystkich głosów: 698
Tak
48%
Nie
42%
Nie obchodzi mnie to
10%
+ 27 głosów: 53 (51%) 26 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (57)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Stach
9 miesięcy temu ocena: 100%  57
do Jarociniak. Ciekawe czy kiedy Komorowski podpisywał wszystkie ustawy PO to on był marionetką czy nie. Kiedy podpisał ustawę o przedłużeniu wieku emerytalnego to był prezydentem wszystkich Polaków czy nie.Nie zauważyłem Twoich krytycznych wpisów .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
9 miesięcy temu 56
W papierowej wersji jarocińskiej przez pomyłkę zamiast wpisane być 6 listopad to poszło z datą październikową o przyjeździe prezydenta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nikt
9 miesięcy temu 55
Czy spotkanie z Prezydentem odbędzie się na terenie jednostki wojskowej gdzie ogłosi stacjonowanie w niej amerykańskich żołnierzy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XD
9 miesięcy temu ocena: 75%  54
Może poczekajmy na oficjalną informację na temat przyjazdu Prezydenta? To że ktoś napisał i potwierdził musi być POTWIERDZONE. Sytuacja sprzed czterech lat chociażby... Najpierw poczekajcie na oficjalną informację, a potem napiszcie o tym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaśmin
9 miesięcy temu ocena: 60%  53
to smutny czas nadszedł dla Jarocina, widać jak bardzo ludzie są tutaj pogubieni, brak autorytetów zupełny i oczywisty, upadek zasad, kultury i umiejętności prowadzenia normalnej rozmowy, brak akceptacji inności wszelkiej i wszech obecna nienawiść a zacofanie mentalne to wszystko uzupełnia,dlatego tak ciężko żyje się teraz w tym mieście, kiedyś fajnym, nawet bardzo fajnym, skąd i dlaczego ta zgnilizna przyszła do nas???? Szanowny Panie Bartoszu Nawrocki to powinno nas martwić i należy coś z tym zrobić, a, ze ktoś ciężko zapieprza w robocie albo jest bez roboty i jak czyta jakie brednie wygadują pisowcy i co robią a później ma prawo napisać co mu na sercu leży, a nie Gazeta zaraz krzyczy: Pomówienia, pomówienia, to nie problem Panie Redaktorze, to bzdury, wszyscy za bardzo są skupieni na sobie i na swoim ego, świat niestety stawia inne wymagania, tak trudno tu na prowincji w dobie internetu to zrozumieć, tylko zaraz pomówieniami straszyć albo zamykać ludziom usta?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bul
9 miesięcy temu ocena: 64%  52
Adasiek nie podołał, stanisław bula nie zaprosil, nawet filipinskiego nie dalo sie lewicy sciagnac. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej po raz pierwszy w Powiecie Jarocinskim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
9 miesięcy temu ocena: 60%  51
Cieszę się, że wreszcie Jarocin odwiedzi urzędujący Prezydent Polski. Nie rozumiem w większości poniższych komentarzy ( nie będę oceniał ich poziomu). Moim zdaniem jeśli ktoś nie darzy sympatią tego Prezydenta to niech nie przychodzi na spotkanie, jeśli ktoś nie jest obywatelem Polski i to nie jest jego Prezydent to niech ujawni swoją narodowość pisząc komentarz. Hejt-STOP ! Niech na tym forum, które nie ma moderatora- zagości choć trochę kultury.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
9 miesięcy temu ocena: 91%  50
Może chodziło ci o to, że ktoś, kto uważa, że Duda nie jest jego Prezydentem nie jest Polakiem, bo Duda jest oficjalnie Prezydentem Polski. Mi chodziło o to, że to nie jest Prezydent wszystkich Polaków w tym sensie, że nie reprezentuje on interesów wszystkich Polaków, bo jak można nazwać kogoś, kto podpisze niemal każdą ustawę podsuniętą przez PiS, bez względu na to, czy jest ona dobra dla Polski i Polaków, czy nie, reprezentantem wszystkich Polaków?
~ jarock
9 miesięcy temu ocena: 35%  49
~do Jarociniak : Czy ja napisałem , że jeśli Ktoś nie popiera Prezydenta Dudy nie jest Polakiem ??? Napisałem , że jesli Polak pisze, że to nie jest jego Prezydent to niech określi swoją narodowość bo w demokratycznych wyborach wybiera się jednego Prezydenta kraju. Nie kompromituj się.
~ Jarociniak
9 miesięcy temu ocena: 74%  48
Czy jak ktoś nie popiera Dudy, to z tego powodu nie jest Polakiem? Ja wcale się nie dziwię, że ludzie się wkurzają na tego "prezydenta". Jest on tak naprawdę marionetką PiS-u, a prezydent powinien być niezależny. I rozumiem, że taki osobnik jest prezydentem wszystkich Polaków, tak? Bzdura! Radziłbym uwolnić się od PiS-owskiej propagandy, czy od jakiejkolwiek innej propagandy, która szkodzi Polsce i Polakom.
~ bart.
9 miesięcy temu ocena: 50%  47
No to się szykuje kabaret. Poopowiada może jakieś dowcipy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocin 2019
9 miesięcy temu ocena: 85%  46
z gazeta jarocinskiej to się dowiemy i napewno zobaczymy zdjęcia z urlopu burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zrób mu dzień Kelnerku
9 miesięcy temu ocena: 77%  45
Z Kelnerem?
~ wyborca
9 miesięcy temu ocena: 53%  44
wstyd za takiego prezydenta ciekawe czy powie nam kawa ł o ludojadach jak w krakowie na 100 leciu agh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Buldog
9 miesięcy temu ocena: 56%  43
Wstyd ze mamy prezydent który nie przestrzega prawa i konstytucji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kjhg
9 miesięcy temu ocena: 58%  42
No i po co? Przecież to marionetka Jarka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
9 miesięcy temu ocena: 40%  41
Może jako support Jarka :)
~ Urzędas
9 miesięcy temu ocena: 49%  40
Precz z Wyborczą. To jest antypolska gazeta i tyle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
9 miesięcy temu ocena: 45%  39
tak jak PIS
~ mefisto
9 miesięcy temu ocena: 58%  38
Jakiś przegląd kabaretów jest w JOKu że przyjeżdża?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hgg
9 miesięcy temu ocena: 58%  37
Jeśli przyjdzie to będzie opowiadał głupoty wyborcą których kupili za ich pieniądze A ci będą łykac jak pelikan.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ???
9 miesięcy temu ocena: 49%  36
we wtorek Gazeta Wyborcza w wydaniu ogólnokrajowym opisała prawie na dwóch stronach patologię jaka miała miejsce (może jeszcze jest) w starostwie za rządów PIS i PSL kiedy wicestarostą był Mirosław Drzazga, to porażająca lektura pokazująca kto był (jest) przy władzy w jarocińskim starostwie, wstyd na całą Polskę!!!!! ale w lokalnej gazecie i na fb wszystko wyciszone, we wtorek sprzedawczynie mówiły ze niektórzy kupowali Wyborczą po kilka sztuk, może po to aby ludzie w Jarocinie się nie dowiedzieli o patologi i umoczonych w gnojowicy standardach urzędników. Po co ten Duda tutaj przyjeżdża? żeby tak jak mówił Kaczyński napiętnować wrogów PIS? W jakiej Polsce my żyjemy? jak ludzie wyjdą na ulicę to kogo będzie wspierać Gazeta Jarocińska ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ha ha
9 miesięcy temu ocena: 44%  35
Ta twoja gazeta wyborcza dozuje informacje wybiórczo. Napisali o koalicji PiS z PSL, a nie dodali, że wtedy PO było też w tej koalicji. Jest mowa tam również o członku zarządu powiatu Martuzalskim, który podpisał papiery przygotowane przez wicestarostę Drzazgę.
~ ??? dlaczego???
9 miesięcy temu ocena: 82%  34
Szanowny Panie Bartoszu Nawrocki z tymi pomówieniami to Pan przesadził. trochę jesteście przewrazliwieni ale komentarze usuwacie antypisowskie , dlaczego?
~ Bartosz Nawrocki
9 miesięcy temu ocena: 35%  33
Szanowny anonimowy komentatorze. O sprawie opisanej przez dziennik Gazeta Wyborcza informowaliśmy już w połowie lipca tego roku i to na pierwszej stronie papierowego wydania Gazety Jarocińskiej (nr 29). Gdyby zamiast pomówień skupił się pan/pani na tym, co jest napisane w tym artykule, z pewnością nie umknęłoby pańskiej uwadze, że autor GW powołuje się tam właśnie na cytowane przez nas wypowiedzi. Tyle w kwestii "wyciszania". Tutaj link do wydania z lipca http://www.ewydanie.itpow.pl/pl/e-wydania-prasy/Gazeta-Jarocinska/Gazeta-Jarocinska-2019/Gazeta-Jarocinska-29-2019.html
~ pa, pa, pa jarocińskie Judasze
9 miesięcy temu ocena: 64%  32
szkoda. ze Gazeta kasuje nie przychylne dla PISu komentarze, a przecież PIS to tylko partia, dlaczego wg gazety nie można mieć innego zdania?! PIS to na szczęście nie Państwo Polskie, PIS nie zastępuje Sądów i praorzadności, to co robi PIS i prezydent z PISu wcale nie znaczy że czyni dobrze dla Polaków, okazało się że większość wyborców nie zagłosowała na obecny rząd!!!! Dlaczego Gazeta stawia się w roli sędziego i cenzora???! to oburzające i obrażające ludzi. Nie podoba mi się to co robią pisowcy, maja problemy z praworzadnością i nie podoba mi się przytakujący PISowi i jakiemuś Kaczyńskiemu prezydent. Oni żyją z moich podatków i mam prawo krytykować i niech już Gazeta wyluzuje. Może prezydenta powitają i poproszą o ułaskawienie Mirosław D., Jacek Sz. i Witold B. A poza tym sympatia do starosciny nie powinna zasłaniać obiektywizmu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ po co ten cyrk
9 miesięcy temu ocena: 89%  31
no własnie, Gazeta niczego nie wytwarza, żyje z pieniędzy podatników a później cenzuruje ich wypowiedzi, niezłe! Może od razy Gazeta gdzieś zamieści info że forum jest dostępne tylko dla sympatyków PIS i tych którzy piszą same pochlebne dla pisowców komentarze i ze wszelkie krytyczne wypowiedzi czyli nie poprawne politycznie i te które się nie podobają w starostwie albo u burmistrza będą usuwane. Po co ten cyrk
~ .
9 miesięcy temu ocena: 17%  30
Ale gazeta nie żyje z twoich podatków. Komentuj sobie u siebie.
~ czytelnik
9 miesięcy temu ocena: 56%  29
Który to już artykuł o rzekomym przyjeździe prezydenta do Jarocina, jakoś nie mógł dojechać od paru lat, być może i tym razem coś wypadnie. Tak czy inaczej taka wizyta nic nie zmieni. Nie ma co robić sensacji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klejnot z Bombaju
9 miesięcy temu ocena: 33%  28
Zaproście Majora i Konona xdd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ernest
9 miesięcy temu ocena: 74%  27
Dalaczego gazeta usunęła Art.na temat podwyżki czynszu mieszkań Plus ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarocinska.pl
9 miesięcy temu ocena: 11%  26
http://www.jarocinska.pl/artykuly/lokatorow-mieszkan-czynszowych-czekaja-podwyzki,105439.htm
~ konstytucja
9 miesięcy temu ocena: 53%  25
To nie mój prezydent.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do konstytucja
9 miesięcy temu ocena: 49%  24
Wg KOnstytucji jest Prezydentem całego kraju Polski. Z jakiego kraju jest twój prezydent? z Rosji, Białorusi czy RFN?
~ Polka
9 miesięcy temu ocena: 49%  23
Rozumiem ze nie jestes polskiej narodowosci?
~ !!!
9 miesięcy temu ocena: 88%  22
Adam, zrób drugie otwarcie tego samego ronda na tą okazję, poprzednie ci nie wyszło (ktoś przyjechał po spadku z listy ? ) , coś musisz zrobić żeby być zauważonym nie ? !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tyfus
9 miesięcy temu ocena: 73%  21
Łe kurde ale czad Adrian w mieście sukcesu,rozwoju,łączników i rond. Może coś zaśpiewa? Albo jakimś sucharem zapoda? Fajny z niego standuper
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
9 miesięcy temu ocena: 79%  20
Może jakiś żenujący żart....
~ ;;;
9 miesięcy temu ocena: 80%  19
on do powiatu przyjeżdża, miasta nawet nie zauważy
~ :-)
9 miesięcy temu ocena: 92%  18
haha, czyli zaproszenie od starostwa rządzonego przez PIS przyjęte :-) a co na to ZJ i ich pędząca lokomotywa rozwoju ? :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wstyd
9 miesięcy temu ocena: 48%  17
Po poparciu komunistki na marszałka seniora, nigdy na niego nie zagłosuje!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
9 miesięcy temu ocena: 57%  16
Kampania ruszyła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
9 miesięcy temu ocena: 61%  15
No to trzeba "transparent powitalny"juz szykować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....WSTYD
9 miesięcy temu ocena: 65%  14
Tylko niech nie paraduje w obecności Skazanego za ... , bo to będzie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
9 miesięcy temu ocena: 60%  13
i niech przygarną do siebie jeszcze tych trzech banasiów z powiatu
~ Irek
9 miesięcy temu ocena: 53%  12
Skazanego za działanie na szkodę gminy radnego ? On gdzieś na bagnach mieszka, bo jak rządził ze Stachem nie potrafił nic zrobić, tylko jako jedyny podniósł mu pensję do maksymalnej.
~ Seba
9 miesięcy temu ocena: 94%  11
Fajnie zaprosimy go razem z burmistrzem panem wolskim na osiedla co powstały zeby zobaczył jak to wyglada!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ łoo jesssu
9 miesięcy temu ocena: 67%  10
konkretną datę poproszę, nie bede wychodzić z domu !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tom
9 miesięcy temu ocena: 60%  9
marionetka przyjedzie, szkoda, że nie ten, który naprawdę decyduje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
9 miesięcy temu ocena: 45%  8
Ja go szanuję, nie można się za niego wstydzić na międzynarodowej arenie, ma facet klasę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twój nick
9 miesięcy temu ocena: 57%  7
Tak. Potrafi nawet podpisać wszystko co mu podsuną. A klasę pokazuje przy ryszawym zza oceanu. Klasę na poziomie szkoły podstawowej.
~ 2Jarek
9 miesięcy temu ocena: 71%  6
Cały komentarz: https://www.polityka.pl/tygodn...
~ Do szafarze
9 miesięcy temu ocena: 33%  5
Czytaj wyborczą i pizdzij metką dalej. A ja jestem dumny z Naszego Prezydenta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sort
9 miesięcy temu ocena: 67%  4
po twej bardzo ambitnej wypowiedzi świetnie widać kto jest dumny z maliniaka i tu można postawić kropkę.
~ Michu
9 miesięcy temu ocena: 86%  3
Miruś będzie schowany do szafy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nn
9 miesięcy temu ocena: 75%  2
I opowie kawał Stasburgera..... ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
9 miesięcy temu ocena: 53%  1
Oj tam. Kawał na uczelni był całkiem niezły. Profesorstwo opowiada znacznie gorsze na bankietach (mówię o tych kawałach, które są opowiadane jeszcze na trzeźwo).