ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Prowadził pod wpływem narkotyków. Podczas kontroli także znaleziono nielegalne substancje

› Aktualności 3 miesiące temu    7.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Piła. Prowadził pod wpływem narkotyków. Podczas kontroli także znaleziono nielegalne substancje.

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1W trakcie nocnej służby we wtorek 4 sierpnia policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali kierującego samochodem marki Opel Astra. Kontrola ta nie okazała się szczęśliwa dla będącego za kółkiem 27-latka.

 Kierowca przyznał się, że przed jazdą zażywał narkotyki. Można było się tego domyślić po białym proszku na desce rozdzielczej i banknocie zwiniętym w rulon.

 

 - Podczas kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci przystąpili do szczegółowego sprawdzenia pojazdu, podczas którego zauważyli biały nalot na desce rozdzielczej, a także zwinięty w rulon banknot. W trakcie rozpytania kierowca pojazdu powiedział, że wcześniej zażywał narkotyki. Policjanci po dokładnym sprawdzeniu pojazdu ujawnili także zawiniątko foliowe, w którym znajdowała się amfetamina o wadze 0,28 grama netto. Mężczyzna został zatrzymany, a jego wstępne badanie potwierdziło w organizmie zawartość narkotyków - mówi Wojciech Zeszot z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 Teraz 27-latek stanie przed sądem i odpowie za posiadanie narkotyków oraz za jazdę samochodem pod ich wypływem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!