ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Przyjechał na stację benzynową, poszedł do toalety i ukradł kosz...

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    7.09.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Wielkopolska. Szczyt bezczelności. Jakby nigdy nic zabiera kosz na śmieci ze stacji benzynowej i ucieka. Wszystko nagrało się na monitoringu... 

 

 

 

Do mediow społecznościowych trafiło nagranie, na ktorym mężczyzna kradnie... kosz na śmieci z toalety na stacji paliw w sąsiednich Gizałkach. 

 

 

 

Jak udało nam się ustalić, młody mężczyzna podjechał na stacje paliw. Poprosił o klucz do toalety. Po chwili wyszedł z niej z koszem na śmieci. Zostawił go przed budynkiem i nie budząc podejrzeń poszedł oddać klucz.

„Bohater” nagrania wraca, rozgląda się badawczo. Zbiera swój łup i ucieka.

 

Szkody nie są duże, jednak bezczelność złodzieja powala. Tym bardziej, że kamery są wszechobecne. Dlaczego właściciel stacji zdecydował się na opublikowanie nagrania w mediach społecznościowych?

 

- Liczmy na odzew ze strony społeczeństwa. Chcemy wiedzieć kto to był - mówi właściciel placówki.

 

 

Dodaje, że ludzie potrafią ukraść różne rzeczy. Ze stacji wyjeżdżają z mydłem, słuchawką od prysznica, a nawet żarówką. Najczęściej rabują paliwo.

 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!