ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Przyszli posłuchać. Takiego show się nie spodziewali [WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    27.06.2017
Redakcja
komentarzy 3 ocen 2 / 50%
A A A

DODA zachwyciła swoich fanów show, jaki dała na Dniach Pleszewa. ZOBACZ FILM!

 

 

W ramach trasy RIOTKA TOUR, zaprezentowała m.in. nową scenografię i choreografię. Jak wyglądała scena, jedna z największych, jakie były na Dniach Pleszewa i wielka kotwica, na której wjechała Doda - to wszystko i inne wspaniałe efekty wizualne zobaczycie na naszym filmie!

 

ZOBACZ WIDEO

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wreza
ponad rok temu ocena: 100%  3
Który/a zboczony/a redaktor/ka wykadrował/a to zdjęcie? Rzygać się chce na te wasze wypociny. Byłam na koncercie i był on wyważony, smaczny, śpiewany na żywo, a w skąpym stroju były tylko 2-3 utwory. Doda nie szokowała swoim ubiorem, bo wszyscy znają jej styl, a to wykadrowane zdjęcie nie jest obrzydliwe, obrzydliwe jest to że to zrobiliście. Na koncercie nie było tego widać, nikt nie był w stanie tego zobaczyć. Jak ktoś chce zobaczyć jak naprawdę wyglądał koncert niech obejrzy galerię na stronie Życie Pleszewa. Poziom GJ sięga dna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 0%  2
wolę piosenkę Bad Girls w wykonaniu Lee Hyori https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu 1
na dobry sen dokładka muzyczna trzech piosenek LEE HYORI https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...