ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji

› Aktualności miesiąc temu    14.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Września

Wielkopolska. Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji.

 


Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 sierpnia we Wrześni. Ofiarą był 15-latek, któremu napastnik próbował zabrać telefon komórkowy. W tym celu złodziej dwukrotnie uderzył chłopca głową, po czym zbiegł wraz ze zdobyczą.

 Całą sprawę na policję zgłosił ojciec 15-latka. Policjantom z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni udało się namierzyć złodzieja i zatrzymać dzień po zdarzeniu, we wtorek 11 sierpnia. Nie obyło się jednak bez przeszkód, ponieważ podczas legitymowania, 22-letni sprawca zapytany o to, co robił poprzedniego dnia zaczął uciekać. Funkcjonariusze jednak go złapali i zatrzymali.

 - Materiały tej sprawy zostały poddane analizie przez Prokuratora Rejonowego we Wrześni, który postawił zatrzymanemu zarzut rozboju oraz kradzieży rozbójniczej. Są jeszcze dodatkowe wątki tego tematu, ponieważ 22-letni wrześnianin działał w recydywie oraz to, że w styczniu br. opuścił zakład karny, w którym odbywał kare pozbawienia wolności za podobne przestępstwa- mówi Adam Wojciński z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni

 Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy we Wrześni zdecydował o tym, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zarzucane czyny grozi mu do 12 lat więzienia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira
miesiąc temu 2
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaja
miesiąc temu ocena: 67%  1
Swój bandyta jest OK ale obcy bandyta to śmieć , według jednych takich pyskaczy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji