ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Relaks za 200 tysięcy? Czemu nie

ponad rok temu    13.07.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Jarocin otrzymała 100 tysięcy złotych na Otwarte Strefy Aktywności - tak zwane OSY.

 

 

Pieniądze pochodzą z programu rozwoju małej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

 

[nawet przedszkolaki uczciły urodziny uniwersytetu - zobacz szczegóły TUTAJ]

 

 

Zakłada on tworzenie lub rozbudowę ogólnodostępnych plenerowych miejsc sportu, rekreacji i odpoczynku dla całych rodzin.

 

 

Dzięki wsparciu finansowemu pozyskanemu przez gminę Jarocin place zabaw w Siedleminie, Bachorzewie i Mieszkowie rozbudowane zostaną o siłownie zewnętrzne.

 

[dbają o swoją wieś, jak mało kto - teraz zostali docenieni - zobacz szczegóły TUTAJ]

 

W Siedleminie oraz w Bachorzewie powstaną siłownie składające się z sześciu urządzeń, wśród których będzie między innymi orbitrek, steper czy wioślarz. Dodatkowo w obu miejscowościach powstaną strefy relaksu, gdzie zamontowane zostaną piłkarzyki oraz stoły do gry w szachy, chińczyka i ping-ponga.

 

 

Z kolei przy szkole w Mieszkowie, poza siłownią zewnętrzną i strefą relaksu, powstanie sprawnościowy plac zabaw, a cały obiekt zostanie ogrodzony.

 

 

[pojechali na konwencję PiS-u - czy wystartują w wyborach - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Wszystkie te przedsięwzięcia warte są nieco ponad 200 tysięcy złotych i mają zostać zrealizowane do końca września. Połowę tej kwoty przekaże gmina Jarocin. Drugie 100 tysięcy złotych jarociński samorząd pozyskał w ramach programu „OSA”.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
ponad rok temu 1
W siedleminie przedala by sie nowa nawierzchnia boiska !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji