ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Reprezentacja Polski przygotuje się do Euro 2020 w Wielkopolsce. Dokładnie w Opalenicy

8 miesięcy temu    3.12.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. strona Hotelu Remes w Opalenicy

Wielkopolska. Euro 2020. Reprezentacja Polski przygotuje się do Euro 2020 w Opalenicy!


- Za nami losowanie grup Euro 2020. Reprezentacja Polski trafiła do grupy E z Hiszpanią, Szwecją i zwycięzcą barażu B (Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja lub Bośnia i Hercegowina). Biało - Czerwoni zagrają w hiszpańskim Bilbao i irlandzkim Dublinie. Wiemy też, gdzie nasza kadra będzie się przygotowywać do turnieju.

Polski Związek Piłki Nożnej wybrał na bazę drużyny Jerzego Brzęczka Hotel Remes w Opalenicy. Opalenica to miejscowość położona 45 kilometrów od Poznania. To właśnie w Hotelu Remes reprezentacja będzie stacjonowała przez całe Euro oraz w trakcie okresu przygotowawczego.- Przed dużymi turniejami takimi jak Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata zawsze mówiliśmy, że chcemy być w Polsce. To jest nasz dom, tu mamy naszych kibiców. W związku z tym zdecydowaliśmy, że ponownie chcemy być w Polsce. W Opalenicy mamy wszystko dobre boiska, dobry hotel i obiekt na wyłączność. - mówi Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.Sawicki dodał, że kibice będą mogli oglądać treningi kadry.

W Opalenicy podczas Euro 2012, które odbywało się w naszym kraju, stacjonowała drużyna Portugalii na czele z Cristiano Ronaldo, jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a także klubowe zespoły, m.in. angielski Fulham Londyn czy holenderskie Vitesse Arnhem.

Na kanale YouTube PZPN pojawił się materiał pokazujący ośrodek w Opalenicy i opowiadający, dlaczego wybrano to miejsce dla naszej kadry.

ZOBACZ WIDEO.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!