ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rozdrażew kiedyś i dziś. Część 7 [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    26.03.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Grupa dziewczynek sypiących kwiaty przed uroczystościami kościelnymi. Uroczystości Bożego Ciała – prawdopodobnie 17 czerwca 1954 r.Grupa dziewczynek sypiących kwiaty przed uroczystościami kościelnymi. Uroczystości Bożego Ciała – prawdopodobnie 17 czerwca 1954 r. fot. Użyczyła Bożena Talarczyk

Rozdrażew. Historia na zdjęciach.

W siódmym odcinku naszego cyklu „Rozdrażew wczoraj i dziś” perełki z historii użyczona przez Bożenę Talarczyk – czyli fotografie przedstawiające życie kulturalno-oświatowe Rozdrażewa i okolic.

 

Zostały wykonane w latach 50-tych i 60-tych XX wieku. Co ciekawe już wtedy w Rozdrażewie istniało koło śpiewacze „Halka”. Za to dziś istnieje zespół „Helka”. Czyżby podobieństwo było przypadkowe?

 

Być może ktoś z naszych czytelników rozpozna siebie lub kogoś z bliskich na tych cudownych, unikatowych ujęciach. Jeśli tak, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zachęcamy również wszystkich posiadających archiwalne zdjęcia nie tylko z gminy Rozdrażew do kontaktu z nami - pod nr tel. (62) 721-43-90 lub mailowo: t.slaboszewski@krotoszynska.pl. Najciekawsze opublikujemy na łamach „Gazety Krotoszyńskiej”.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!