ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Siła żywiołu. Po słonecznym dniu gradobicie: Pierwszy raz spotkałem się z takim opadem [ZOBACZ WIDEO]

› Aktualności ponad rok temu    8.05.2018
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Internauta jarocinska.pl

Co prawda od majowego załamania pogody minęło już kilka dni, jednak dopiero teraz dotarł do nas film od jednego z mieszkańców, który dokumentuje przejście silnej burzy z gradem przez teren Ziemi Jarocińskiej [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Zdecydowaliśmy się pokazać nagranie, bowiem wielu mieszkańców, szczególnie Jarocina nie dowierzało, jak silne były opady i jak duży był padający grad. W tym czasie w mieście była tylko ulewa.

 

„Czy gazeta wie, co to grad? To co widziałem i pewnie nie tylko ja, to żaden grad w tym Jarocinie nie padał, chyba, że tym razem piszecie o Jarocinie w podkarpackim” – ironizował jeden z internautów.

 

Wideo pochodzi od mieszkańca Roszkówka (gm. Jarocin).

 

- Intensywne opady deszczu z gradem trwały około 10 minut. Osobiście pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim opadem. Jak widać na zdjęciach w naszym przypadku grad zniszczył truskawki oraz warzywa w ogródku - relacjonuje pan Łukasz [ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

ZOBACZ WIDEO

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!