ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Skazany myślał, że uniknie więzienia. Schował się w małej miejscowości. To nie zwiodło policji

2 miesiące temu    3.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KPP Złotów

Wielkopolska. Złotów. Unikał więzienia. Został złapany po wydaniu listu gończego

 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 25-latek unikał stawienia się do odbycia kary pozbawienia wolności za rozbój oraz kradzieży.

 Jak informuje Maciej Forecki z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, 25-latek został skazany na terenie powiatu sosnowieckiego (woj. śląskie), jednak jego stałe miejsce zamieszkania mieściło się na terenie powiatu złotowskiego.

 Rzecznik KPP dodaje:


- Kiedy 25-latek trafił na listę poszukiwanych złotowskich policjantów, ci rozpoczęli jego poszukiwania. Policjanci ustalili, że może on przebywać u swojego znajomego w małej miejscowości pod Złotowem. Dalsze działania poszukiwaczy z wydziału kryminalnego doprowadził do zatrzymania mężczyzny w wytypowanym miejscu.

 Mężczyzna spędzi najbliższe 27 miesięcy w Zakładzie Karnym w Czarnym Oddział Zewnętrzny w Złotowie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE - Najpierw SMS-y z pogróżkami, potem marihuana i przemoc domowa

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
2 miesiące temu ocena: 0%  1
Trafi pod dobrą opiekę lekarzy , jak rozegra się dalszy epizod z życia jak w koreańskiej dramie Doctor Prisoner https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji