ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Składał propozycje seksualne 14-latce. Umówili się na spotkanie

› zwielkopolski24› Wielkopolska 8 miesięcy temu    18.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Składał propozycje seksualne "nastolatce". Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, jednak mężczyzna nie przyznał się do winy.

 

 


 

Mężczyzna nagabywał "14-latkę" za pomocą internetowych komunikatorów już od 26 kwietnia. Od tego momentu regularnie prowadzili rozmowy, podczas których 47-latek składał nieletniej propozycje seksualne. O sytuacji poinformował portal faktykaliskie.pl. 

 

W końcu postanowili się umówić. Jednak w umówionym miejscu na mężczyznę czekała nieprzyjemna niespodzianka. Na spotkaniu zamiast nastolatki... pojawili się policjanci.

 

- Zamierzonego celu nie mógł osiągnąć, bo faktycznie komunikował się z osobami dorosłymi, które jedynie pozorowały fikcyjną postać 14-letniej Sandry – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Kradli części do Porsche o wartości 17 tys. zł. Wpadli podczas kontroli [KLIKNIJ]

 

Zatrzymany to mieszkaniec jednej z miejscowości pod Ostrowem Wielkopolskim.

Polski kodeks karny przewiduje konstrukcję tzw. usiłowania nieudolnego w sytuacji, kiedy sprawca zmierza do dokonania czynu, nie mając świadomości, ze jest to obiektywnie niemożliwe.

 

Nastolatka okazała się osobą dorosłą, jednak dla 47-latka nic to nie zmienia. Zatrzymany będzie odpowiadał tak, jakby doszło do spotkania z dziewczyną.

 

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie przyznał się do winy.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ As
8 miesięcy temu ocena: 100%  4
Kolejny jakiś zboczeniec. A co z tym co zgwalcił 13 miesięczne dziecko? Kiedy inni więźniowie się nim zajmą?
oceń komentarz
wpisy tej osoby komentarz zgłoszony do moderacji
~ RacjonalneSpojrzenie
8 miesięcy temu 3
o naiwności, patronko naszego narodu. Z szumowin, patologii i przestępców robisz jakiś rycerzy na białych koniach. Więźniowie są niewiele lepsi od takich śmieci
~ ja
8 miesięcy temu ocena: 77%  2
uciąć jajca
~ Obywatel
8 miesięcy temu ocena: 83%  1
Dokładnie jaja myt zbokolowi