ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Skradziono węże. Straty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    28.11.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. fotolia.pl

Wielkopolska. Kto ukradł sprzęt do ratowania życia? Odpowiedzi na to pytanie szuka policja.

 Jak dowiedzieliśmy się, z remizy zniknął sprzęt, tj. pompa hydrauliczna i przeznaczone do niej węże, a także rozpieracz ramieniowy. 

O sprawie została poinformowana dziś policja, która szuka sprawcy. 

 

 

[AKTUALIZACJA, godz. 14.10]

 


Do kradzieży doszło pomiędzy 19 a 24 listopada, ale dopiero dziś brak sprzętu zgłoszono na policji. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca (lub sprawcy) dostał się do remizy przez okno. 

Dziś na miejscu pracowali policjanci. Do działań wykorzystano również psa tropiącego. Funkcjonariusze przeprowadzili niezbędne czynności. Obecnie szukają sprawcy tej kradzieży. 

Straty wyceniono na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przewoził narkotyki w kole zapasowym. Grozi mu do 10 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

[AKTUALIZACJA, godz. 16.10]


Zrabowany sprzęt służy do ratowania życia osób uwięzionych w rozbitych pojazdach. Ochotnicy ze Szkaradowa zostali pozbawieni możliwości udzielania pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Apelujemy do Państwa o zwracanie uwagi na pojawiające się na terenie wiosek nieznane, podejrzanie zachowujące się osoby, a także na pojazdy posiadające „obce” numery rejestracyjne. O każdym tego typu spostrzeżeniu prosimy informować dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu (tel. 112) - informuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rawiczu.

Kontakt bezpośredni z dyżurnym KPP w Rawiczu jest również możliwy pod numerem telefonu 65-546-62-00.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ emeryt
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Polak potrafi ukraść wszystko to co nie skoczy do wody lub wejdzie na wysokie drzewo. Taka jest w naszych glowach myśl tylko zakombinować zby zyż bez pracy.