ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śmierć Dominika Sikory. Policja udostępniła wizerunek podejrzanego

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    7.02.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Policja Wielkopolska. Śmierć Dominika Sikory. Policjanci szukają podejrzanego w sprawie śmierci poznańskiego zapaśnika.

 

 

Wielkopolscy policjanci udostępnili wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie śmierci Dominika Sikory - sportowca i zawodnika KS Sobieski Poznań, który został śmiertelnie pobity na Starym Rynku w Poznaniu. 

 

Podejrzany o ciężkie uszkodzenia ciała, którego wizerunek udostępniła policja to Olgierd Michalski. Wszystkich, którzy wiedzą gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna są proszeni o pilny kontakt z policjantami.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek na DK 15. Nie żyje 22-latek [KLIKNIJ]

 

Olgierd
Michalski
Lat 42
Zameldowany – Poznań ul. Biskupińska

 

Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory.

Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459

 

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.