ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śmiertelne zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyje 19-latek

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 dni temu    13.01.2021
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP Września

Wielkopolska. Młody kierowca zginął po zderzeniu osobówki z ciężarówką. Śmiertelny wypadek na DK 92. Nie żyje 19-letni kierowca.

 

 

 

Do tragicznego wypadku doszło 6 stycznia około godziny 17.00 na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Węgierki (powiat wrzesiński). Zderzył się tam samochód osobowy marki Volkswagen Sharan z samochodem ciężarowym marki Daf wraz z naczepą.

Z relacji policji wynika, że 19-letni kierowca jadący samochodem osobowym w kierunku Słupcy zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Wrześni. Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł młody kierowca Volkswagena.

 

CZYTAJ TAKŻE: 22-latek strzelał z broni gazowej w okna samochodu [KLIKNIJ]

 

Na miejscu pracowali strażacy, ratownicy medyczni oraz wrzesińscy policjanci. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności oraz przebieg tego zdarzenia. Pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

 

Od początku nowego roku pogoda na naszym terenie nie sprzyja kierowcom. Policjanci apelują więc o zachowanie ostrożności na drodze. - Na pozór dobrze wyglądające warunki mogą uśpić czujność kierującego. Zawsze dobierajmy odpowiednią prędkość do panujących warunków na drodze - przestrzegają funkcjonariusze.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.