ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śpiewaj i walcz 2020 z Cleo. MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    4.03.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W kwietniu już po raz dwunasty odbędzie się Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”. Podobnie jak w latach ubiegłych rywalizacja konkursowa obejmie cztery kategorie. Planowany jest też konkurs internetowy. Gwiazdą tegorocznej imprezy jest jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek pop - Cleo.

 

 

 

Festiwal skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (od kl. IV wzwyż ) oraz ponadpodstawowych z terenu całego województwa wielkopolskiego. Przesłuchania odbędą się w dniach 01 i 02 kwietnia z podziałem na cztery kategorie: kat. I – soliści kl. IV-VI szkoły podstawowej, kat. II – soliści kl. VII-VIII szkoły podstawowej, kat. III – soliści szkoły ponadpodstawowe oraz kat. IV – młodzieżowe zespoły wokalno-instrumentalne. Każdy wykonawca wykonuje jedną piosenkę w języku polskim. Premiowane będę własne utwory. Podobnie jak w roku ubiegłym zostanie przyzna specjalna nagroda za najlepszą autorską kompozycję. Ponadto planowany jest też konkurs internetowy, ale w nieco innej formie, niż miało to miejsce w roku ubiegłym. Jego szczegóły poznamy niebawem.

 

Najlepsi soliści oraz zespoły wyłonione podczas przesłuchań konkursowych zaprezentują się na scenie JOK Jarocin podczas koncertu galowego 17 kwietnia. Na finał imprezy wystąpi gość specjalny, którym tym razem będzie Cleo. Będzie to pierwsza wizyta tej popularnej wokalistki w Jarocinie. Sprzedaż biletów na koncert galowy rozpocznie się w ciągu najbliższych dni.

 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do piątku 27 marca. Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania tutaj: https://szkolagolina.pl/wp-content/uploads/2020/02/XII-Festiwal-Piosenki-M%C5%82odzie%C5%BCowej_Regulamin.pdf

 

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Edukacyjne „Gimnazjum 2000” oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Partnerem imprezy jest Szkoła Podstawowa w Golinie.

Wydarzenie finansowane jest m.in. ze środków gminy Jarocin oraz powiatu jarocińskiego.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bolec
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
albo śpiewać albo walczyć jednoczesnie się nie da
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji